Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha nem sikerült a szerelmi...

Ha nem sikerült a szerelmi kötés akkor a pénz visszajár?

Figyelt kérdés
Frabatonal csináltattam egy kötést 2 éve és nem hat,nincs semmi jel beszéltem frabatoval adja vissza a pénzem ő azt mondta ez nem garanciális mágia nem jár vissza pénz a lottónál se mert nem nyer a szelvény. Segítsetek 400000 Ft őt fizettem neki.
2020. febr. 20. 22:55
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem jár vissza a pénz! Aláírtál valami szerződést? Istenem....nagyon de nagyon mellé fogtál. Inkább mentél volna el egy normális asztrológushoz aki felvilágosított volna, hogy értelmetlen álmodoznod, mert akiről te álmodsz, az nem álmodik rólad.
2020. febr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Gondolom nix számla, átvételi elismervény és kp-ben fizettél hogy semmivel se tudd igazolni a pénz átadását - úgyhogy így jártál, kib...tál 400 ropit az ablakon :)

Mágustól, jóstól stb. sose jár vissza pénz, örülnek neki hogy akadt olyan hülye akit le tudnak húzni a hiszékenységével.

2020. febr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
78%

Szerinted miért nem csinálják meg a szerelmi kötést úgy a mágusok, hogy te megkaptad életed szerelmét és akkor kell fizetned?!

Továbbá aki úgy hírdeti, hogy utolag fizess az a határidő lejártakor rájön, hogy átok van rajtad és ezt gyorsan le kell szedni több ezerért! Vagy simàn megzsarol!!

Sajna a törvénykezés ezek ellen semmit nem tesz!

2020. febr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Hogyan járna vissza bármi, bármennyi is?

Te vagy az oka, hohy nem sikerült:

- ha néha-néha is, de kételkedtél a sikrben,

- nincs bizonyítékod, hogy átadtad a zsetont,

- ez utóbbi alapján örülj hogy nem jelent fel a 'mágus' csalásért, hiszen olyat követelsz 'vissza, amit nem is adtál 'oda',

Ne veszteségnek, hanem tanulópénznek könveljed el!

2020. febr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
A mágusnak is tanuli kell, nem csak neked. Szerintem.
2020. febr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
66%
Ennyi eszed van neked is, mint a többi okosnak, aki hisz az ilyen csalóknak meg az ilyen hülyeségekben. 400 ezer Ft...volt, nincs! Most megpróbálom érthetően leírni: Se szerelmi kötés, sem jövőbe látás, se semmi ilyesmi nem létezik. Se Frabato, se F..om tudja milyen asszony nem tud szerelmi kötést csinálni. Szerelmi kötés: Megismerkedsz a férfival/nővel, ismerkedtek, aztán vagy alakul valami, vagy nem, ha alakul, akkor happy, ha nem, akkor séta tovább.
2020. febr. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Én soha többé egyiknek sem hiszek!
2020. febr. 22. 23:50
 28/36 anonim ***** válasza:
79%
Eddig sem kellett volna.
2020. febr. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Uram,Segíts a felvilágosodásban is!
2020. febr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Ez a karma. Rosszat akartál annak akit magadhoz akartál láncolni, így a pénzed bánta.
2020. febr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!