Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egyre inkább érzem azt, hogy...

Egyre inkább érzem azt, hogy érdekel az okkultizmus és a mágia világa (? )

Figyelt kérdés
Mindig is erősen kötődtem a természethez és sok mindent lehet bután hangzik de megéreztem előre leginkább a negatív dolgokat.. Sokan mondták, akik hisznek ebben, hogy lehet jobban bele kéne folynom az egészbe de nem igazán volt rá időm meg mit gondoltak volna mások..De egyre inkább felvállalom azt aki vagyok és tényleg szertném ezt a réteget is megismerni és rájönni tényleg helyem van e ebben. Szóval megköszönöm ha valaki tud segíteni egy könyv címmel vagy hitelesebb oldallal (angolul nem tudok :c)

2020. márc. 5. 15:36
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Szóval röviden, hogy ha "indigó" Gyermek vagyok én is akkor ezt, hogyan tudom kihozni magamból ha eddig elnyomtam?
2020. márc. 5. 15:48
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Nem szeretnélek megsérteni, vagy ilyesmi, de ez egy hülyeség. Kifejtenéd bővebben a jelenségeket amiket megfigyeltél magadon? Ui.: Tényleg nem gúnyolódni akarok, vagy ilyesmi, nyitott és kíváncsi vagyok erre a dologra.
2020. márc. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
9%

1. Egy olyan ember, akire "indigóként" hivatkoznak nem tesz fel ilyen idióta kérdéseket, mert sokkal intelligensebb ennél.

2. Egy olyan ember, akire "indigóként" hivatkoznak, nem tartja magát se bölcsnek, se indigónak, és nem foglalkozik ilyen baromságokkal, mint te.

2020. márc. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 D-Mano ***** válasza:
73%
James Redfield: A mennyei prófécia. Ezt olvasd el.
2020. márc. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

Ha megérzel rossz dolgokat azt jelenti hogy vigyázz rád Isten és nem szeretné, hogy bajba kerülj..

De amúgy én nem hiszek ilyen képességekben..

2020. márc. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Néhány gondolat:


Az átfogó tudás bázisa szerintem az asztrológia ismerete.

Másképp: szükséged van valamilyen keretrendszerre, amit használsz.

Ha érdeklődésedben kapkodsz is ide-oda, akkor is kell valami, ami stabil.

Miért?

Teljesen nihilistának nem szabad lenni.


Mi az első?

Meg kell érteni, hogy milyen lehetőségekkel bírsz?


Ezt az Ég szabta ki … a születésed.


Megérted, hogy mit tartalmaz ez a képlet, és közben valamilyen szinten megtanulod használni az elemeket.


Gondolkodhatsz az elemi szimbolika mentén is.

(négy elem, négyességek, hogyan uralhatók?, miért jelennek meg?, hogyan változnak? Stb.)


Példa:

aki tudás-útra született, annak például nem a karma-jógát kell erőltetni.


Önismeret.


Amit tudnod kell!:

Ha valóban rálépsz az útra, akkor kiválsz a tömegből. Ez komoly döntés, nem csak játék.

A tömeg az felelősség nélküli, azt mindig kívülről mozgatják (mesterelik, irányítják)


Megérted:

ez a Kor a kollektív pszichózisok kora. (tömegek mozdulnak öntudatlanul a hatásokra)


Ilyen ostoba korban az értelem (a tudás) az utcán hever elhajítva. Nem kell senkinek, inkább vesznek a Lidl-ben egy túlélő-konzervet.


Ilyen változó, kataklizmikus, összeomló, átmeneti korokban a tudás szabadon van. (ostoba dolgokat gondolnak tudásnak, ezért nem kell nekik a valódi tudás)

2020. márc. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Haladóbb szinten megérted, hogy a tömegnek semmilyen öntudata nincsen…

és már nem tőlük várod a feleletet.

Miért?

Te magad vagy az, aki magadnak felelhetsz.

Ha rálépsz az útra, mi lesz?

Túlmégy az összes isteneken.

Megérted, hogy mindegyik ellenerőfeszítés veled szemben.

Nem arról van szó, hogy az ember „önző dög” legyen.

Nem ennek a világnak a királyává kell lenni.

Az nem ér semmit.

Aki itt ma király, az holnap szolga lesz; nézd meg a nagy híres embereket!

Mindannyian rettegnek.

Olyan idők ezek.


Van a kollektívum, a látszólagos biztonság, a „csordameleg”, és van a magányos kereső,

akit hívnak a magas hegyek.

Ezek a hegyek magasabbak, mint a bibliai Krisztus alak.

Nem könnyű a feladat.


Saját magad számára a probléma és a megoldás te magad vagy.

2020. márc. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis gyakorlati tudás:

Mi a domináns elemed?

Mi az elemi összetételed?

Milyen nemű vagy?

Belül valójában milyen a nemed?


Példa:

Ha tűz vagy, mint én, akkor nem indítunk el Téged föld-útra. Akkor tűz-úton mégy.


Nincs olyan, hogy általános tanítás. Nincs olyan, hogy mindenkinek ugyanazt tanítjuk.

Nincs ilyen.


Személyre szabottan, ránézve arra a személyre, megértjük, hogy milyen a valódi alapkaraktere,

úgy indítjuk el.


A külső szinteken általános dolgokat tanítanak, de mi nem azzal foglalkozunk.


Minél minőségibb egy tanítás, annál kevesebb embert tanítanak egyszerre.


Mikor fűt-fát tanítanak, akkor általános dolgokat tanítanak, a társadalomnak megfelelő

dolgokat. Ez a mennyiségi elem. A társadalom mindig mennyiségre megy. A minőségi elemek minimálisak egy társadalomban.

2020. márc. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
"meg mit gondoltak volna mások." ilyen hozzáállással el se kezdd az egésze. A mágia világa nem egy magamutogatósdi, így nem is kéne tudnia a környezetednek, hogy ilyet űzöl. Az egész hozzáállásod rossz.
2020. márc. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Itt is találhatsz egy pár dolgot:

[link]


A mágia egyébként a végső tudás. Előbb van, mint az összes istenek.

2020. márc. 14. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!