Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valóban működik a szerelmi kötés?

Valóban működik a szerelmi kötés?

Figyelt kérdés

Sziasztok , kiváncsi lennék hogy való e a szerelmi kötés és ha igen kihez tudnék fordulni , mivel nem vagyok jàrtas a mágia és a hasonló témákban sem .

Értelmes válaszokat köszönöm :)



2020. márc. 10. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Lehúzás, átverés, KAMU,
2020. márc. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Pár hete volt egy kérdező, akinek 400.000 ft-jába fájt az átverés!
2020. márc. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Egyrészt átverés, másrészt miért szeretnél a másik akarata ellen tenni?
2020. márc. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
Szerencsére nem működik, de ha működne, súlyosan büntetni kéne, minimum börtönnel. Nincs rá mentség, nincs rá kifogás, hogy valakit az akarata ellenére magadhoz láncolj. Ugyanaz a kategória, mintha láncra vernéd és bezárnád a pincébe. Ha állítólag szeretsz valakit, akkor erre hogy lennél képes?
2020. márc. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Úgy látszik vannak itt olyanok akiknek érdekük a téma műsoron tartása


ez talán már a 100. ilyen kérdés

2020. márc. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Létező/működő dolog ugyan, de etikus szemmel nézve senki nem akarna egy olyan kapcsolatot, amiben a másik fél erőszakkal van odakényszerítve. Egyfajta diszharmónikus érzés uralkodna a kapcsolaton. Sokkal jobb ezt úgy kivitelezni, ha már alapból nem megkötöd valakivel a szerelmet, hanem a számodra legjobb társat próbálod elérni.

De nem javaslom ezt a kötéses dolgot, főleg nem úgy, hogy "nem vagy jártas" az egészben.

2020. márc. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Valóban létezik a szerelmi kötés.Viszont nagyon sok csaló mágus,papnő,boszorkány van az interneten..Sajnos engem párszor becsaptak.Nagyon utána néztem ennek a témának,nem akartam feladni.Végül találtam egy nőt,aki tényleg segített.Nem vert át,nem hazudott,nem tűnt el a pénz utalássa után.Ez nem egyszerű dolog,de nekem sikerült és újra boldog vagyok.Aki meg azt írja önzőség,egyenesen szánni kell az ilyen embert aki mágiához fordul,vagy hogy ez a dolog vissza üt.. Az nem ért a mágiához és felesleges veszekedni ezen.
2020. márc. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16%
Ha a szerelmi kötés nem is, a szerelemben a kötözködés létezik, olyannyira, hogy gyakran szakításhoz vezet.
2020. márc. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

8-as!! Biztos itt küldesz szegény reménytelen sterelmesek ek egy email címet azét aki neked tudott segíteni!! Majd pár naiva elutal pár tízezer forintot!!szemét huzás!!


9-es!! Te bizonyára Betty nevű boszi vagy, aki cigány felmenöktől tanulta a “ szakmát” , a visszajelzések brrr😂


Ne döljetek be ilyeneknek, visszaélnek az elkeseredett emberek helyzetével, lehúznak pénztel és semmi nem történik!

2020. márc. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!