Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Vélemények a sátánizmusról?

Vélemények a sátánizmusról?

Figyelt kérdés
Esetleg tudtok oldalakat, ahol lehet ismerkedni a valláshoz tartozó emberekkel?

2020. márc. 10. 12:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
A lelket, tiszta szellemet börtönbe záró áltudományos, másokra a gyűlöletünket kivetítő álvallás.
2020. márc. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%

többnyire sátánistáknak nevezik a híveket...

google?

2020. márc. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudom mi a sátánizmus csak érdekelt a véleményetek. A vélemény nem egyenlő azzal, hogy kiselőadást kérek.
2020. márc. 10. 13:40
 4/12 A kérdező kommentje:
Én csupán egy csoportot keresek, ahova csatlakozhatok, hogy ismerkedjek.
2020. márc. 10. 13:40
 5/12 anonim válasza:
67%

A "valódi" Sátánizmus a "Spirituális Sátánizmus".

A valódi Sátánizmus az önfejlesztésről szól.

Nem tudom hol ismerkedhetsz ilyen emberekkel, én is spontán találkozok valódi Sátánistával, egyébként nem ismerek sokat, mivel ezen az úton eléggé egyedi mindenki és mindenki egyedien közelíti meg az egészet.

Lényegében az ősi vallásokon alapul az egész, mely megelőzi jóval a mostani elkorcsosult vallások nagy részét és mind a szellem fejlesztéséről szól.

Itt olvashatsz kicsit: [link]

2020. márc. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14%
mindenkit kikészít az értelmetlen zsidógyűlölet. de rajta csak, tedd tönkre te is az életedet, mint sokan mások.
2020. márc. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Ne hidd el a trollok badarságait.

A valódi Sátánizmus, ahogy előttem is mondták a lélek felemelésének művelete és saját lényed tökéletesítése.

És amit linkeltek, jó oldal, de magadtól is tudni kell kutatnod, miután letöltötted ezekről az oldalakról a különféle anyagokat és áttanulmányoztad.

2020. márc. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Itt főleg csak spirituális sátánistákat fogsz találni, ha neked az megfelel, akkor hajrá. Ha a LaVey féle sátánizmus érdekel, akkor ott van az r/satanism a redditen, azt most ott hagyta egy csomó TST-s, úgyhogy főleg LaVeyanok maradtak. Ott van még a Global Order of Satan Facebook csoport és oldal, aminek van magyar változata, az ilyen unspecified ateisztikus sátánisták gyűjtőhelye. Ha kérdésed van az ateisztikus sátánizmusról, vagy csak ismerkednél egy LaVeyannal, akkor nyugodtan írj privit! :)
2020. márc. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mbti? Vagy csak fejlődj s hagyd az életet dolgozni az ismerettségeiden.

Mbti-s csopikon kívül más nem jut eszembe, de olyan témákba keress csoportokat itt meg ott, aminek önismeret/világismeret az alapja, mint viselkedéstudományok, személyiség, filozófia.


Annyival egészítem ki a két előttem szólót, hogy minden igaz vallás az 1ről szól, aminek ezen a fejlettlen bolygón lévő mikrokozmosza nevezhető, ahogy hívták, viszont maguk a vallások stílusokat foglalnak magukba a különböző emberek és ők magukon belüli különböző életszakaszaik miatt.

A sátánizmus az élvezet, lehetőség megragadás, önbizalom, anyagi síkon harmonizáló, és hasonló stílusjegyű hajlamokat tartalmaz.

A spirituális sátánizmus ugyanez, csak egy jó nagy adag spirituális háttértudattal, egyéb gyakorlatokkal, amik magasabbrendűt teszik magukévá, miközben az előzőleg említett hajlamokat éli meg.

2020. márc. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 robi1980 ***** válasza:
19%

A sátánizmus üldözendő dolog.

Ne akarj ilyen emberekkel ismerkedni.

(Nem tudom, hány éves vagy, lehet, hogy tinédzser és sorozatok/filmek alapján neked most "menő" dolognak tűnik. Nem az.)

2020. márc. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!