Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hívők! Ti mit gondoltok a...

Hívők! Ti mit gondoltok a LaVey-i sátánizmusról?

Figyelt kérdés

2018. szept. 2. 12:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Konkrétan kiket is értesz a „hívők” szó alatt?
2018. szept. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Magamban hiszek, akkor hívő vagyok, és az én véleményem is érdekel? Semmit sem gondolok róla, ő dolguk.
2018. szept. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mondjuk a keresztények véleményére vagyok kíváncsi, akik hisznek Istenben.
2018. szept. 2. 14:12
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
én még azelőtt ,hogy keresztény lettem 16 évesen érdeklődtem egy ideig, utána olvastam, videókat néztem stb, elég hamar úgy éreztem nevetséges az egész, az ilyesmit a kortársaimtól is gáznak tartottam, nemhogy még felnőttektől, most keresztény vagyok, most is így gondolom, nem tudom ak ettő mennyire függ össze, remélem azért tudtam válaszolni
2018. szept. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
28%
Egy, a Biblia Istenében hívő ember bottal sem piszkálná meg, nemhogy bármi más köze legyen hozzá. A Sátán Isten ellensége, következésképpen az ember ellensége is, kiváltképpen azoké, akik hisznek a Názáreti Jézus Krisztusban, és károkat tudnak neki - azaz Sátánnak - okozni. Normális ember egyébként sem barátkozik azzal, aki tönkretette az ősei életét, és feltett szándéka, hogy az ő, és leszármazottai életét is tönkretegye bármilyen módon. Ő soha nem tartja be az ígéreteit, nem tétovázik és nem könyörül, hanem bárkin gondolkodás nélkül átgázol, és a leggyengébb, legfájdalmasabb ponton támad, ha erre lehetősége nyílik. Nem ismeri a fairplay fogalmát, és bármikor kész övön alul támadni. Aki megbízik benne, bolond - bibliai értelemben.
2018. szept. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ha ennyire hiszel benne, vagyis önmagadban, akkor ez a kérdés értelmetlen!

Én csak azt gondolom amúgy, hogy polgárpukkasztó akarsz lenni!

Tegyed csak, jogodban áll, de mi lehetne jobb mint a szeretet? Ha nem hiszed, kapj be egy ekit!

A boldogság az a szeretet!

Nincs jobb dolog, drog, mint a szeretet! Tolj be egy ekit, és meglátod!

2018. szept. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nem vagyok sátánista, a vélemények érdekeltek.

És nem csalódtam, ugyanis láthatóan egyikőtök se tud semmit a LaVey féle sátánizmusról.

2018. szept. 2. 19:41
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
LaVey, vagy sem, Sátán imádatát támogatja, ezért aki ezt gyakorolja, Isten ellensége, ahogy Sátán is az.
2018. szept. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Az általam kérdezett sátánizmus főként atesiták gyűlekzete, akik, akárcsak az alapítótag nem hisznek a Sátánban.

Ahogy ők mondják "ők a maguk istenei".

"A sátánisták nem imádják a Bibliában szereplő Sátánt, aki Isten ellentéte és ellenfele. A sátánisták gyakorlatilag szkeptikus ateisták, akik szembenállnak minden, a Jobb Kéz Útját követő vallással, különösképp a kereszténységgel és judaizmussal, ezt jelzi a Sátán nevének nyílt használata is."

Nem ártana utána nézned, mielőtt ítélkezel. ;)

2018. szept. 2. 20:34
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Én akkor is és most is csak azt mondom, hogy tolj be egy ekit!

Mitől félsz?

Ha sátánista vagy, akkor mi van veled?

Mitől fosol ennyire?

2018. szept. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!