Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés házilag vagy...

Szerelmi kötés házilag vagy inkább vonzás törvénye?

Figyelt kérdés

Valaki letudná írni a szerelmi kötés menetét, amit otthon is meglehet csinalni?


Vagy esetleg aki a vonzás törvényét használta egy adott férfinál mit csinalt, gondolt amitől sikeres lett?



2020. márc. 30. 11:55
1 2
 11/13 anonim válasza:
0%

Én a 3. 4. És 6. Válaszoló vagyok.


Végső soron azt javaslom inkább, hogy ne foglalkozz olyan magával, amely befolyásol bárkit is a szabad akaratától, azzal pl, hogy akaratán kívül beléd szeret, vagy bármi olyat tesz amit ép ésszel nem tenne! Mert ez fekete mágia! Ami tudjuk sosem vezet jóra. Gondolj bele..ez szó szerint igézés. És most képzeld el, hogy veled történik ez a szerelmi kötés..jó esetben később rajossz, rosszabb esetben pedig életed végéig konkrétan hipnotizálva élsz. Gondolom ezt te sem akarod annak, akit a legjobban sueretsz, még akkor sem, ha most úgy gondolod nem tudnál nélküle élni. Én is ezen mentem át.. Nehez volt, sőt még mostanáig is küzdök.. De en is belattam es neked is bekell, hogy ha tényleg szereted, elengeded.

Nekem 3 ev utan sem sikerült teljesen, de már kozel sem olyan nehez,könnyeden kezelem.

De ne az en példamvol tanulj..neked kívánom legyen konnyebb.

2020. márc. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
22%
Jaja. Egy kutya a kettő! A vonzás törvénye is. Nem lesz jó vége, de majd meglátod ha sikerül.
2020. ápr. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
54%

kötés fekete mágia.... akarsz-e rosszat annak, akit szeretsz?

vonzás törvénye? hasonló hasonlót vonz.... és konkrét emberekkel nem működik, mert az kötés már. szóval? éljen nélküled boldogan vagy veled nyomorultul?

2020. ápr. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!