Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az antidepresszánsok elnyomják...

Az antidepresszánsok elnyomják a varázserőt?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 30. 16:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
46%

Igen. Régen volt varázserőm. Ma már antidepik miatt már nincs :(


De legalább nem vagdosom fel az ereimet sem

2020. ápr. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
42%

Aki kérdezte privátban:


Épített környezet: majdnem mindenhol okkult szimbólumok, vagy gonosz lényt ábrázoló szimbólumok vannak, amik felülírják az imát, a gondolat, álmodozás teremtő erejét. Sőt, az "ámen" is az ima végén azt jelenti, hogy ellenkezőjére forduljon, amit kértél.

Ezért aztán legalább szabadba menj ki jó messzire minden szimbólumtól, szobortól, bármi olyan tevékenységet végezni, amit teremtő hatásúnak gondolsz, és az ősi hit szerint, szíved szerint, ne vallások szerint.

Pl. egy gyilkos szimbólum a kereszt, ami egy kínzóeszköz, és sok helyen ott van:

[link]

Youtube-on volt, mostanában szedték le!

Heffner Attilának van hasonló videója a Youtube-on.


Étkezés: Avatara mesélte, hogy amióta nyersevő, megsokszorozódott a varázsereje (csak nyers növényt eszik). Az ipari nevelésű állatok sok szenvedésen mennek át és antibiotikumkúrán, mielőtt az asztalodra kerülnek, ez a sok halálenergia visszafogja a varázslat erejét.

2020. máj. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
55%

Meg talán a magasfeszültségű elektromos vezetékek, antennák, mobiltelefon, műholdak, rádiófrekvenciák (troli, villamos, vonat, metró is) is lefoghatnak belőle.

A gondolat egy finom elektromos jel...

2020. máj. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Leveltetu ***** válasza:
49%
legy oly kedves es ismertesd velunk , hogy pontosan milyen varazserorol is van szo, mi az amit feltesz elvesziteni egy esetleges gyogyszeres kezeles soran...mindenre van megoldas de elobb tudni kell, hogy mi az amit nem szeretnel elvesziteni...
2020. máj. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 KFélix válasza:
47%

De el ám, sőt el is szívják tőled magukba és téged varázsolnak el rendesen. 😂

Amúgy rám nem hatott az antidepresszáns, nem tudom milyen volt felírva, aztán nem szedtem.

2020. máj. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
68%
Nekem csak egy kérdésem van a válaszolókhoz; ha nem hisztek benne, minek válaszoltok? Én legalább olyasmit írtam, ami releváns, jól le is pontoztatok. Kérdem én, mi a különbség varázserőben vagy istenekben hinni?
2020. máj. 4. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!