Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehetséges "kitörölni" személy...

Lehetséges "kitörölni" személyeket, eseményeket az emlékzetünkből valami technikával?

Figyelt kérdés
El akarok felejteni egy személyt és mindent ami hozzá kapcsolódik amit együtt éltünk át. KB olyan szinten akarom hogy az emlékezetemben megmaradjon mintha egy távoli ismerős lenni tehát semmi se maradjon meg a közös emlekekbol (a szerelmemről van szó egyébként). Már megkeseríti a mindennapjaimat a fájdalom lassan 5 hónapja. Kérlek segítsetek! Olyan állapotban vagyok hogy már bármilyen megoldást bevállalnék csak tűnjön el az egész a fejemből

2020. máj. 9. 09:52
 1/6 A kérdező kommentje:
*emlékezetünkből
2020. máj. 9. 09:57
 2/6 anonim ***** válasza:
van rá egy megoldás.
2020. máj. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

idő.

gondolom kapcsolatról van szó. az első igazán szerelmes kapcsolatomnak lassan két éve lett vége. 1 évig szenvedtem nagyon, én is képes lettem volna bármit megadni a felejtésért. de a mai napon elmondhatom hogy túl vagyok rajta és kissé homályosak már az emlékeim az adott személyről, hiába őt szerettem a legjobban a világon. gondolj bele, az összes emléked halványul az idő múltával. nem ájanlom hogy bármiféle akár egészségtelen módszerhez folyamodj

2020. máj. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért akarom teljesen kitörölni mert rosszul vagyok ha arra gondolok hogy mással kell boldognak lennem
2020. máj. 9. 10:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Gondolom te is láttad azt a Jim Carrey filmet :) De az sajnos jelenlegi ismereteink szerint csak sci-fi kategória, nem valóság.


Ez talán segít (?)

https://www.youtube.com/watch?v=HbagBeqClwo

2020. máj. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Erre nincs instant módszer... Ahogy írták, az idő segít, nagyon lassan. A lényeg szerintem, hogy találj valamit, ami a gondolkodásodat lefoglalja, egy hobbi, egy tevékenység, egy munka, utazás, tanulmányok, sport, egy kutya, meditáció, bármi, amire tudsz koncentrálni, és közben nem agyalsz. Plusz sikereket tudsz elérni az új területen, és az jót fog tenni. Hidd el, hogy idővel minden rossz elmúlik és sokkal erősebb leszel. De türelem, tornaterem :)
2020. máj. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!