Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan kell valakinek befolyás...

Hogyan kell valakinek befolyásolni az akaratát?

Figyelt kérdés
Fekete mágiáról van szó. Ha készítek babát, woodo babát, odáig értem, de mit kell mondani. Elég ha a saját elképzelésem szerint mondogatom, amit el akarok érni? És milyen színű fonal kell ahhoz hogy valakinek rendelkezzek az akarata felett? Hogy azt higgye hogy ő akarja, azt amit én akarok helyette. És persze meg is tegye. PL. hogy menjen el. Nem akarom bántani, ha nem muszáj. Sem fájdalmat okozni, de mindenképp azt akarom hogy ő azt akarja hogy menjen vissza oda, ahol régen lakott!!! Kérem, hogy ne írkáljatok felesleges kommenteket, értelmes, használható választ szeretnék. Minden kötekedő választ jelenteni fogok! Habár nem hinném hogy ért hozzá innen valaki, de reménykedem. Aki tudja, kérem szépen az válaszoljon.

2020. máj. 10. 13:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy én szabad akaratom, te szabad akaratod, hanem a szabad akarat VAN.

Amikor elnézel jobbra vagy behajlítod az ujjad, az szabad akarat.

2020. máj. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%
Nem segítek. Onnantól kezdve hogy tudatosan választod a mocsár útját, nem csak ostoba és istentelen vagy.
2020. máj. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

#2

Nem létezik istentelenség, csak tudatlanság. Minden isten.

Ahelyett, hogy undorító módon lekezelnéd, talán segíthetnél neki túllendülni a tudatlanságon.

2020. máj. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Igen Istentelenség nem létezik.


Itt van egy oldal, amin megmutatják, hohyan kell csinálni.

De Én nem hiszek az ilyen "fekete mágiában"

2020. máj. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2020. máj. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Nincs fekete mágiam eg ilyen baromságok. Ha valakinek az akaratát akarod befolyásolni akkor győzzed meg vagy vedd rá hogy azt csinálja amit te szeretnél, másképp nem lehet
2020. máj. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A rontás átokká válik? Jöjjön, aminek jönnie kell. Mindenképp meg kell próbálnom. Kikutatom, hogyan kell csinálni pontosan. Ez az ember, tönkretette az életemet, nem mintha magyarázattal tartoznék. Úgyis rá fogok jönni.. Ja, és mi az hogy Istentelen? Isten létezik, ennyi. De miért kellene imádnom bárkit is? Nem kértem tőle életet! Soha nem fogom őt imádni. Soha.
2020. máj. 10. 15:18
 8/14 anonim ***** válasza:
Amikor megpróbálsz másokat "megátkozni", akkor valójában csak saját magadnak ártasz, mert ezáltal az egót erősíted magadban, ami egyenlő a szenvedéssel.
2020. máj. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem küldöd el? Ha bánt vagy ilyesmi akkor meg jelentsd fel. Nem értem...
2020. máj. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

- Ha főnöke vagy ráparancsolsz,

- ha nem vagy főnöke megfizeted, hogy azt tegye, amit te mondasz neki.

2020. máj. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!