Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Érezte már valaki úgy, hogy...

Érezte már valaki úgy, hogy egy 'spiritiszta' személy természetfölötti erők által szándékosan akart rá hatni vagy szerette volna befolyásolni?

Figyelt kérdés
2016. jún. 25. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen. Álmomban jelenik meg az illető, aki szerintem hatni akar rám. Nem olyan álom mint a többi, amikor ezzel az illetővel van "dolgom", mindig valóságosnak tűnik az egész. Ideig óráig hat is rám, mert érzelmileg annyira kemény álmok ezek, de aztán idővel megint "ellene" cselekszem. Nem mondanám hogy ellene, mert nem vele van bajom, ő csak akadály. Akkor megint kezdődik az egész elölről. Nem akarom részletezni a problémát, az a lényeg hogy agykontrollal programozok valamit ami ennek a személynek úgy tűnik nem tetszik és úgy tűnik ő is spirituális.
2016. jún. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%

"Egyszer egy boszorkány békává változtatott, de már elmúlt."


Igazán kár, akkor nem itt trollkodnál.

2016. jún. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
A manipuláció közel sem természetfeletti ;)
2016. jún. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Utolso igazad van, amiről en beszélek az manipuláció. Viszont onnantól kezdve, hogy az illetővel személyesen nem ismerjük egymást csak egymás útjában állunk es igy próbálunk hatni egymásra, az mar termeszet feletti. 3. voltam
2016. jún. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Engem az ezotéria trollá változtatott. Segítség!
2016. jún. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%

"Engem az ezotéria trollá változtatott. Segítség!


Akkor húzz el innen !

2016. jún. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%
BTW, hogy a kérdéshez is hozzászóljak, még sosem éreztem. Pedig amióta itt vagyok már volt aki közölte velem hogy akkor ő most levarázsol. Oszt' nem történt semmi, pedig nagyon figyeltem hogy észrevegyem! :D Hacsak a további trollulást annak nem vesszük. Itt számtalan egyéb csodatevővel is összerúgtam már a port, biztos volt közöttük is pár aki bevetette a természetfeletti erőket ellenem. :D
2016. jún. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%

Igen, elég gyakran.

Ehhez elég a GyK ezotéria kategóriájába beleolvesni.

2016. jún. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Hát figyelj ezt se sértésből se poénból mondom de ha ilyet érez valaki menjen pszichiáterhez!!!


De ha hiszel a földönkívüliekben akkor mondhatjuk hogy ez normális ha filmeket nézel földönkívüliekről vagy sok sci-fit nézel akkor is normális!

2016. júl. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem lett volna szabad elkezdened Reikizni!
2016. szept. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!