Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Isten és/vagy a Sátán létezik?

Isten és/vagy a Sátán létezik?

Figyelt kérdés

Az emberiség nagy titka. Mindenkit érdekel, vajon megírták előre sorsunk a sors könyvébe vagy esetleg ebbe a tervbe a Sátán kontárkodik bele ?


Most végre létezik az oldalon szavazás, így reprezentatív igazságot kaphatunk tőled.



2020. máj. 15. 04:10
A kérdező szavazást indított:
Isten & Sátán is létezik.
Egyedül Isten létezik. A sorsunk az ő kezében van
Csak Sátán létezik. Az okkultistáknak van igazuk
Sátán és Isten is létezik egyszerre, de a világot Sátán teremtette Isten csak belekontárkodik
Sem Isten, sem Sátán nem létezik. Minden történés teljesen randomba megy.
Isten & Sátán egy létező különböző megnyílvánulása.
58 szavazat
1 2
 1/17 anonim válasza:
61%
Aki azt mondja, sem Isten, sem Sátán nem létezik, mert még senki sem létta őket, annak anyit tudok mondani, hogy az agyadat sem látta még senki (jobb esetbenXD) szóval az sem létezik...XD
2020. máj. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Dehogynem, egy MRI-vel minden részlete szépen feltérképezhető.
2020. máj. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
88%

Szerintem minden attól függ, hogy szerinted ki Isten, ki sátán, stb.


Olvassunk Bibliát, kedveseim!

Isten szeret téged, önmagadat mindig és ez minden élethelyzetben igaz.


Isten hisz benned, akkor is, ha Te nem hiszel benne. :)

2020. máj. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
17%
Nem értem, egyáltalán miért ebben a kategóriában van. Istenek vannak, szellemek (vannak), ördög, démon, Sátán nincs.
2020. máj. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%

Én nem hiszem,hogy Isten létezik.

De ha felteszem,tényleg létezik,akkor miért engedi,hogy olyan sok rossz dolog legyen a világban,amit most had ne kezdjek el sorolni.

Mert elkezdhetem én olvasni a Bibliát,aztán ha rájövök hogy Isten szeret azzal mégis mit érek,ha a világ másik részén meg addig percenként hal meg egy éhező gyerek.

2020. máj. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%

Egyiknek a létezésére sincs semmi bizonyítékunk. Azért hisznek ezekben az emberek mert régen valaki kitalálta ezeket a dolgokat és egyre többen hitték el hogy biztos úgy van és egyre természetesebb lett ezekben hinni.

Viszont soha semmi utalás, magyarázat, bizonyíték stb. nincs róluk. Tehát akkor egyáltalán mi alapján vannak róluk leírások, történetek stb? Semmi alapja nics azoknak sem.

2020. máj. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
22%

"Isten és/vagy a Sátán létezik?"

Nem létezem.

2020. máj. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nins olyan hogy reprezentatív igazság.

Lehet olyan, hogy reprezentatív felmérés az emberek vélekedéséről.

A Gyakori kérdések olvasóinak körében ilyen módon végzett felmérés közel sem remprezentatív a teljes lakossághoz viszonyítva.

Nem csak a felmérés mintavétele miatt, hanem a rosszul feltett kérdések miatt: pl. Egymástól független állításokat teszel egy mondatba. Az egyeikkel egyetértek, amásikkal nem. Semmilyen módon nem tükrözi a lehetséges álláspontokat.

2020. máj. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
25%

Isten és Sátán az elme dualitása, a polaritás. Csak a fejetekben léteznek.

A valódi isten az a végtelen intelligencia, ami te magad vagy.

2020. máj. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A 8-as válaszoló már elmondta a lényeget. Amúgy kihagytál legalább egy opciót, azt hogy "nem tudom". Ezzel az agnosztikus ateisták válaszait máris kizártad :)
2020. máj. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!