Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404, mikor kezdődtek a sikerei...

404, mikor kezdődtek a sikereid, hogyan kezdted, mikortól jöttél rá hogy te komolyabban foglalkozni fogsz "az érdekes dolgokkal"?

Figyelt kérdés

gondolom van valami köze az agykontrollhoz ,de mégis hogyan kezdted


köszönöm szépen


2010. nov. 15. 16:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Ezt már sokszor elmondta. A sikerei itt kezdődtek a gyakorikerdesek.hu-n pontos dátum nem tudok. Ja és sci-fi írásával kezdte, és mikor látta, hogy mennyi idióta van itt aki elhiszi neki ezeket a történeteket, akkor jött rá, hogy komolyabb sci-fi sztorikat is fog írni.
2010. nov. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Mikor a gyk-n a hozzád hasonló sok idiótával el tudta hitetni a szakszavakkal teli tűzdelt értelmetlen abszurd baromságait...
2010. nov. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
39%
404! Nem idióta, aki leocsmárolja az az idióta. Úgy látszik sok ember még nem nyitott ehhez a témához, amiből sokat tudna tanúlni.
2010. nov. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

3. látod ,és a te válaszod a legkevésbé "hasznos",gyökerek


ezek még mindig azt hiszik hogy lapos a föld!

2010. nov. 15. 16:55
 5/18 anonim ***** válasza:
46%
sztem úgy kezdődött az egész hogy bezárták az OPNI-t
2010. nov. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
20%
Kérdező!404 már nem fog írni ide.Átcsalta egy fórum szerkesztő E-mailben egy másik fórumra.Ugyhogy már én sem jövök ide vissza.Én is átregisztráltam oda.Most is csak azért jöttem fel h a kérdésemre jött e válasz de törölték csak azért mert a 404-hez szólt.Na megyek császtok!
2010. nov. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
29%

Úristen elment a 404?Akkor mek énis :( én csak miatta voltam itt.

De azér szia mindenkinek!

2010. nov. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
39%
LOL elment, hát szerintem ha ez igaz , én véleményem szerint hidegen hagy, volt néhány okosság a szavaiban , de véleményem szerint én úgy szeretem a gyakori kérdések oldalát ahogyan van és kész, szerintem ez sokkal jobb oldal mint bármi más is, és minek kell ennyire 404 mánia nevetséges, erről csak ennyit tudok mondani, valaki elkezte és a többség folytatta, még egyszer mondom szerintem nevetséges.
2010. nov. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
20%
Hova ment?Én is oda akarok akkor!!!!!!!
2010. nov. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
37%

Tényleg elment meghívták valahova hogy mondja el a történeteit csak más a neve.De nem értem akkor mitől UFO észlelések ez a témakör ha az UFO észleléseket nem lehet leírni.

Azt meg ne várjátok el senkitől hogy valaki úgy írja le az UFO észleléseit hogy van benne ésszerű magyarázat ha maga az UFO jelenség megmagyarázhatatlan.Diator tévedtem nem vagy hawer!

2010. nov. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!