Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha én fekete mágiát hajtok...

Ha én fekete mágiát hajtok végre akkor is lehet a csuklómon vörös fonal?

Figyelt kérdés

Szerelmi kötést szeretnék csinálni magamon és a kiszemeltemen (és ez fekete mágia) tisztában vagyok a következményeivel és ezért szeretnék vörös fonalat tenni a csuklómra hogy rám ne hasson a negatív következmény. És az érdekelne ez megvéd e és hogy ez működhet e így.

Ha nagyon rosszul sűlne el meg tudom szüntetni nem kell félteni.



2020. máj. 20. 23:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem mukodik mert ez butasag
2020. máj. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Visszacsapni csak az átok tud. Ne aggódj ilyen miatt.


1/1, hát te nagyon értelmes vagy, legalábbis, ha az lennél, akkor tudnád, hogy a "mágiának" pszichés hatása van, és nem pedig anyagi.

2020. máj. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha működik, ha nem: mindenképp szánalmas és önző.. Nagyon szeretheted azt az embert, ha leszarod, hogy számára milyen negatívumokkal járhat. Kívánom, hogy tudomást se vegyen rólad soha.
2020. máj. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"tisztában vagyok a következményeivel"


Szerinted mik a következményei rád nézve?

2020. máj. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
57%
Amúgy az ilyen emberek hisznek is ezekben a butaságokban. Én nem.
2020. máj. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
vörös vonal inkább akkor lesz ha vérmérgezést kaptál valami rozsdás szar miatt, ami felsértette valamidet. Jobb lenne ha elmennél orvoshoz, mert pár nap alatt belehalhatsz a szepszisbe. Sok sikert
2020. máj. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fekete mágia ellen rakhatsz te akármilyen szalagot semmit nem ér. Főleg ha te hajtod végre.
2020. máj. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jaa és hogy tudod megszüntetni? mert hogy az nem úgy működik hogy gondolsz egyet és meg van szüntetve.
2020. máj. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem csak mágia van. A népnevünkből a mag-y-ar szóból ered a mag-ia, az ia pedig földet jelöl. De ez most nem olyan fontos...

Szóval nincs fehér meg fekete, csak mágia van, és arra használod, amire akarod.

Mindenért megfizetünk. Ahogy a Shannarába mondta a varázsló, hogy ,,a mágiának ára van". Röviden ennyi összefoglalva egy mondatba a kérdésedre a válasz.

A fonál nem véd meg a rád visszaható dologtól, mert az karma. Amit teszünk, azért fizetünk, és azért is ha elpróbáljuk kerülni.

Gondolj bele: egyensúly kell legyen mindig, mindenhol. Ha ez felborul, akkor szörnyű dolgok történnek... ezért egyenlítjük ki a dolgokat, ez a helyes.

Ne próbáld elkerülni, sőt, inkább ne próbáld elbájolni őt szerelmi kötelékkel, varázslat útján...

2020. máj. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

a piros fonál, vagy vörös szalag az csak a cigány átkok ellen hatásos....

ilyenkor az egyik csuklóra kell kötni az egyiket, a másikat pedig az ellentétes bokára kell kötni.

egyetértek a felettem lévőkkel. elég undorító h fekete mágiával akarsz elérni valakit. na de úúgy h neked persze semmi bajod ne legyen, de a hűűű de nagy szerelmednek meg totál nyogodt szívvel akarsz mégnagyobb bajt okozni.


ha te kikerülni szeretnéd a negatív dolgokat akkor az a "szerelmeden" még több bajokat okozol. na szép kis "szerelem" ez.


undorító vagy!!!

2020. máj. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!