Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Vajon tényleg teljesülhet?

Vajon tényleg teljesülhet?

Figyelt kérdés

Van egy álmom és szeretném, hogy teljesüljön mihamarabb.

Láttam egy oldat ami azt írta, hogy teljesülhet, ha "feladatokat" csinálok, és ott volt egy telefonszám, ha ezt a számot hívom akkor segít hogy teljesüljön. Az oldal azt írta, hogy mágia segitségével. Mágiát kéne használni, hogy teljesüljön. Arra lennék kiváncsi, hogy ez vajon tényleg igaz vagy csak átverés. ( Az álmom az, hogy gyönyörű legyen a hangom, és hogy tudjak szépen énekelni.)

Esetleg ez mágiával megvalósítható?


Linkelem az oldalt ahol ezt láttam:

[link]



#álom #mágia #kívánság #Teljesüljön
2020. jún. 1. 18:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy felhívd! Csak emelt díjas lehúzás.
2020. jún. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, ne hívd fel
2020. jún. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne hívd fel
2020. jún. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is emelt díjas lehúzás.
2020. jún. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az összes ilyen csak az emberek megvezetésére szolgál, fel ne hívd!
2020. jún. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne hívd fel! Majdnem 500 forint egy percre. Szerintem nem csak annyi hogy elmondod neki a kívánságodat, elkezd neked más lehúzós dolgokat ajánlgatni. Ez nagyon gyanús!
2020. jún. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Ilyen mind csak lehúzás, ha annyira szeretnéd, hogy teljesüljön tegyél érte, nem egy telefonhívás meg más fogja ezt megoldani.
2020. jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, nagyon ajánlom figyelmedbe ezt a cikket arról, hogyan működnek ezek a "telejósok":

[link]


[link]


Ilyenkor nem tudom, mit érezzek. Te komolyan hitted Kérdező, hogy ezek a sarlatánok értenek a lehúzáson kívül bármihez is? Hogy lehet ennek a 21. században bedőlni? Nem beszédes, hogy az oldalon, amit belinkeltél, az első dolog, ami a látogató szemébe akad, az a fizetési lehetőségek? Legyen már gyanús ez.

2020. jún. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehúzás az egész semmi érdemleges segítséget nem fogsz kapni de azért még fizetned kell érte. Ne higyj mesékben nincs mágia, nincs varázslást és semmi ilyesmi. Ha az álmodat akarod elérni akkor a való világban létező dolgok segítségével kell elérned. Dolgozz meg érte. Járj énektanárhoz ha jól szeretnél énekelni például
2020. jún. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

Van mágia de az sokkal minimálisabb dolgokban mutatkozik meg.

A hangod biztos nem fog átváltozni miatta. Ráadásul ezek tényleg kamuk csak a pénzre mennek.

2020. jún. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!