Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Démon/szellemidézésnél hogy...

Démon/szellemidézésnél hogy vannak ezek a dolgok? Lehet valamiket tényleg megidéztünk? Akár itt is lehetnek? 20/f

Figyelt kérdés

Régebben haverokkal és az akkori barátnőmmel is sokat "szórakoztunk" ezzel.


Lehettünk 12-15 évesek, már akkor is érdekelt minket, sok mindent kipróbáltunk.


Párszor volt persze valami fura dolog vagy legalább fura érzés, de én ezt mindig véletlen egybeesésnek tudtam be.


Most így 5+ év után visszagondolva, lehetséges hogy anno valamit megidéztünk? Esetleg még most is itt lehet?



2020. jún. 8. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Engem idéztetek meg azóta is hálás vagyok :)
2020. jún. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nézem...

Felhívtátok a figyelmüket pár random halott embernek, akik épp arra jártak, de nem idéztetek meg semmit.

2020. jún. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Mi a kérdés, te agyhalott? Nem írtál semmi konkrétumot... Ez így mi?
2020. jún. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem láttál vagy éreztél "kimutatásokat az entitástól" akkor nem hiszem, hogy maradtak, már ha egyáltalán tényleg sikerült őket rendesen megidézni.


De ha esetleg mégis úgy érzed vagy tapasztalod, hogy esetleg ott vannak, akkor szenteltesd fel azt, ahol épp jelenleg laksz.

2020. jún. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el egy barátodat,és kérdezd meg, hogy ő észlel e valami furcsát,mert ha nem, lehet,hogy csak téged nyomaszt a dolog. Ha mégsem így lenne,szerintem fordulj egy képzett szakemberhez,és kérj tőle tanácsot!
2020. jún. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"Szakemberhez"... 😂
2020. jún. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 GP1300 válasza:

Van egy irányzat Magyarországon, a démonolátria. Goetia démonjaival dolgoznak. Itt el lehet őket érni: demonolatria.hu

Értenek hozzá.

2020. júl. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!