Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Vodoo, szellemidézés, valakine...

Vodoo, szellemidézés, valakinek tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Előre leszögezném, hogy aki nem hisz ezekben az kérem ne szóljon hozzá. Érdekelnek ezek a dolgok, a családom is ért hozza egy kicsit, de jobbnak találtam megkérdezni a profikat. Valamilyen szinten fogékony vagyok rá. Sokszor megérzem a dolgokat előre, volt, hogy egy halál esetet almodtam meg előre. Kb egy fel éve már mindennap meditálok. Minden apró, illetve alap dolog erdekelne foleg a szellem idézésről, de a vodoorol is. Mennyire veszélyes? Hogy történik? Mire lehet számítani utána? Egyelőre semmi ilyet nem tervezek, amíg nem leszek eléggé képzett a témában, csak kíváncsiság. Ha valaki nem szeretne mindenki elé kiírni, nyugodtan lehet privátban is. Köszönöm:)

2020. jún. 7. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Sokszor megérzem a dolgokat előre, volt, hogy egy halál esetet almodtam meg előre."


Prekogníciónak hívják, jelenleg nincs rá tudományos magyarázat, de ez nem azt jelenti szerintem, hogy a ló túloldalára esve rögtön a "vudunak" meg a "szellemek" tevékenységének kellene tulajdonítani. Írtad, hogy aki "nem hisz ebben ne szóljon hozzá", szóval megindoklom, hogy ennek ellenére miért szóltam hozzá mégis: mert úgy gondolom, teljesen téves irányba indulnál el ezzel. Miért kötöd össze a meditációt a vuduval?

2020. jún. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, elég kezdő vagyok ezért úgy gondoltam minden információt leírok a biztonság kedvéért, hátha oszt vagy szoroz bármit is
2020. jún. 7. 18:07
 3/11 anonim ***** válasza:

Valószínű ha sok mindent megérzel előre az egy fajta képességed lehet.

Nem sokaknak van és nem is olyan nagy dolog hogy tárgyakat vagy képes mozgatni az elméddel meg stb. de akkor is képesség.


Én egyszerűen bárkire ha ránézek tudom milyen érzelmek járják át.

Ha beszélek valakivel is tudom előre, hogy mire mit fog reagálni vagy mit fog érezni és utána mi fog következni. Tehát mintha belelátnék az emberekbe. :D

És idáig csak 1-2 ember volt akiről nem tudtam olvasni de ők nagyon különlegesek vagy ritkák, a lényeg, hogy mások mint az áltag.


Lehet csak beképzelem vagy nem nagy dolog, de szerintem az.

Szerintem ez a megérzéses dolog is ilyen lehet. Vannak emberek akiktől már hallottam, hogy megálmodtak halálesetet. Meg éreztek más dolgokat is.


Légy rá nyitott és próbáld fejleszteni.

2020. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jól van, köszönöm:)
2020. jún. 11. 14:44
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A voodoo zárt vallás, kérlek ne használd, mert veszélyes lehet (a zárt azt jelenti, hogy vagy ebbe születsz, vagy invitálnak).

A szellemek/entitások eléggé macerásak és veszélyesek, ugyanakkor nem tiltólistásak. Ha néha olyan érzésed van, mintha figyelnének, illatokat érzel ami nincs is a közeledben, hideg foltok vannak a házban, véraláfutásos sérüléseket találsz magadon ami aznap még nem volt ott, akkor valószínűleg szellemeid vannak. Ha szeretnéd, szívesen segítek ebben a témában. Halott rokonokkal nem fogsz tudni beszélni, aki meghalt az általában nem marad itt és nem is szabad visszahozni, de segíthetek kommunikálni azokkal, akik körülötted vannak, itt ragadtak. Valamint el tudom mondani, hogy hogyan védd meg magad ellenük, ugyanis néha szükséges.

(Ha bárkinek van ezzel kapcsolatban kérdése és nem a kérdező, ő is nyugodtan írhat nekem)

2020. jún. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: miért pont a halott hozzátartozókkal nem tudunk kommunikálni? Hova mentek? Akikkel lehet azokkal miért lehet?
2020. jún. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok:


Én úgy tudom, hogy miután valaki meghalt, dönthet, hogy a Földön marad, vagy pedig tovább megy. Ha tovább megy, egy folyosó szerű helyre jut ahol végignézi, hogy az élete milyen hatással volt másokéra, ezután pedig szintén dönthet, hogy reinkarnálódik, vagy ez a vége. (Bár azt nem tudom, hogy mi történik, ha az utóbbit választja). Ha reinkarnálódik, nem hívhatjuk vissza, ugyanez történik akkor, ha úgy dönt, hogy nem akarja többé folytatni.


Ha viszont ittmarad - vannak olyan szellemek akik nem tudnak tovább menni, ilyenek például azok akiket megöltek, néha kisgyerekek akik nem tudják, hogy meghaltak és a katonák (nekik általában lőpor, vagy fémes illatuk van). Akik itt ragadtak, közelebb vannak hozzánk és bár néha nem vesszük észre egymást, fel tudjuk hívni a figyelmet magunkra és tudunk beszélni.


Nem állítom, hogy nem lehet halott hozzátartozóval beszélni, de én soha nem találkoztam senkivel aki képes lenne rá (és nem sarlatán), valamint nem is kerestem rá módot. Tiszteletben tartom a halált, a holtakat és a pihenésüket.

2020. jún. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pedig mindenkinek a saját szeretetükre van a legnagyobb szükségük a gyászban. Akar egy pici jel erejéig. Én álmomban találkoztam szerettemmel halála után pár nappal. Elbúcsúztunk öleléssel. Bízom benne hogy tényleg ő köszönt el akkor :( de bárcsak újra adna valami jelet
2020. jún. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom pontosan, hogy meddig, de az elhunyt szerettünk néhány hónapig a földön marad - a cigány kultúrában erre az időre fekete textillel takarják le a tükröket, hogy ne nézhessen vissza és ne maradjon. Tehát nem mennek el azonnal és ilyenkor jeleket is szoktak nekünk küldeni, hogy elköszönjenek.


Tudom, hogy a gyász fájdalmas és nehéz, de ez az élet körforgása. Ha túlságosan ragaszkodunk valakihez az nem lesz egészséges a későbbiekben és azt fogja okozni, hogy a múltban éljünk tovább. Ilyenkor általában egy "felejtés" mágiát szoktam ajánlani, ez segít abban, hogy túllendüljünk a fájdalmon. Bizonyos apróbb eseményeket elfelejtett, a nagyobbaknál pedig segít, hogy keserű érzések nélkül gondolhassunk vissza.

2020. jún. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
5ös: nagyon szépen köszönöm, régebben volt, hogy előfordultak ilyenek, de mostmár tudom kihez forduljak legközelebb:)
2020. jún. 15. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!