Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek vèletlen ? vagy...

Szerintetek vèletlen ? vagy ha távol van tőlünk nem tud úgy hatni a rossz kívánság ?

Figyelt kérdés

Korábban már írtam ide akkor mèg folyt nagyban az esemèny nyakig benne voltunk most eltelt azóta lassan fèl èv ès megszüntek a dolgok .


Mostmár a volt szomszèdom a roma család idősebbik női tagja megakarta szerezni az ingatlanunkat áron alul ezzel foglakoztak, volt jogi procedura mi nyertünk úgymond.


Az akkoriban haldokló apukáját 2 èvig èletbe tartotta mormolt valami furcsa nyelvet kiabálva estènkènt...amitől fèrjemmel kivoltunk...mikor este jött meglátogatni a bácsit ,biztos nem roma nyelv volt! Nagyon fura volt a hangját is elmèlyítette olyankor .


Aki tudott róla hogy 2 èv után infúzióból felült a bácsi elkezdett enni inni nem akarta elhinni a közös házi orvosunk sem aki megállapította a haldoklás tènyèt max 3 hónapa haldoklási idő kivèteles esetben 8 hó.

Az udvaron találkozva újságolta apu felkelt újra eszik iszik ,termèszetesen mondtam hála istennek örülök .


Igen ám de nekünk a 4 èves gyermekünk minden ok nèlkül ha megèrkezett ez a roma hölgy csapódott a kocsi ajtó a gyermekünk levetette magát a földre ès minden előzmèny nèlkül üvöltve visítva sirt , be tudtuk vèletlenenk sokáig aztan kb 30.ik nap után is csak akkor sírt órákig ha megjelent a hölgy ....elkezdett sebesedni a szája a kicsinek nyelve , immun gyenge lett havi 15 ezer forint èrtèkbe vettünk vitaminokat hogy felèpítsük az immunját hogy ne betegeskedjen a kicsi , behúztuk a sötètítő függönyöket ha jött a hölgyemèny hogy a kicsi ne èrzèkelje felhangosítottuk tèvèt is mert mindig pontos időben jött az apukájához , ès így is elkezdett sírni toporzèkolni a kicsi abban az időpontban .


Egyik alkalommal mikor a fèrjemmel a fürdött a gyermek a kertben medencèben , èn a lakásból gyönyörködtem bennük főztem ès a szomszed nő jött èppen ,, ő nem látta hogy èn látom arra nèzett páromèk fele de kirázott a hideg a tekintetètől elmondhatatlan gyűlölet sugárzott belőle ,azonnal rohantam ki jöjjenek be legyen biztonsagban a kicsi , akkor már tudtam hogy a kicsitől nyeri el az energiát ès az apja tuti azèrt èl mèg... 2 èv haldoklás szerintem az èletben sose volt lesz főleg úgy hogy felèpült hirtelen .


Elköltöztünk, megszünt minden rossz.


AAzírásmódot most ne figyeljètek több gyerköc van .bilin ül a kicsi 😄😃ennyi szabad időm volt megirni par perc🙂


Szívesen meghallgatom a vèlemènyeket .tanácsokat ,vèdelmet hogyan lehet ...mert sajna össze szoktunk elèg sűrűn futni a nővel ... olyankor a gyermeketv szorosan magamhoz ölelem , a nő felè sem nèzhet.


2020. jún. 25. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszek középkori-jellegű babonákban. Úgy hangzik, mintha a szomszédasszony boszorkány lenne, és rontást küldene a gyerekre. Szerintem oedig boszorkányok nincsenek. De már értem a boszorkányégetések lelki hátterét.
2020. jún. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!