Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik olyan módszer, amivel...

Létezik olyan módszer, amivel két ember közötti köteléket fel lehet oldani?

Figyelt kérdés
Van egy barátom és szeretnék elszabadulni tőle, mert állandóan játszik az érzéseimmel. Mégis nem tudok megválni tőle, hiába szeretnék. Olyan ez akár egy szerelmi kötelék vagy nem is tudom. Úgy érzem, hogy nem tudok nélküle élni, ha elveszítem, de ha mellettem marad nem vagyok boldog. Próbáltam hetekig távol maradni tőle és mikor hozzám szólt azonnal rá függtem megint. El se hiszitek mennyire kétségbe vagyok már esve. Lelkileg teljesen tönkre mentem.

2020. jún. 29. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Igen, létezik ilyen módszer. Kapcsolati karmaoldásnak hívják. 3 feltételnek meg kell felelj, hogy alkalmazható legyen rajtad a módszer. Keress egy spirituálterapeuát, aki meg tudja csinálni ezt a dolgot, hogy visszanyerd a szabadságodat.
2020. jún. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Igen, létezik. A felnőtt emberek számára természetes is. Döntésnek hívják. Ne ilyen spirituális maszlagok irányítsák már az egész életedet basszus.
2020. jún. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Meghoztam egyszer a döntést, de amint a közelembe került azonnal megint a hatása alá kerültem. Ilyen sose volt velem ezelőtt. Nem vagyok önmagam mellette és közben szenvedek. Elmegyek pszichológushoz is, mert ez nem állapot. Utálom magam ez miatt.
2020. jún. 29. 20:47
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem irányítják az egész életem. Ez már végső kétségbeesésemben kell. Olyan nekem, mint a drog és felemészt teljesen.
2020. jún. 29. 20:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Idővel kiábrándulsz! Semmi sem tart örökké.
2020. jún. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Többféle is. Szituációtól függő, hogy melyiket kell alkalmazni. Szakítás, törlés, tiltás, extrém esetben feljelentés, távoltartási kérelem.
2020. jún. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!