Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan csinálják a szerelmi...

Hogyan csinálják a szerelmi kötést?

Figyelt kérdés

Olvastam itt többb kérdésben is, hogy sokan próbálkoznak vele. Most nem az érdekel, hogy működik-e vagy sem.

(Részemről mindegy, mert szkeptikus vagyok az ilyen témákban). Hanem azok akik megcsinálják, azok olyankor pontosan mit csinálnak? Hogyan kötik meg? Annyit olvastam, hogy valami mágikus akármi. Ez ilyen imaszerű valami vagy meditáció? Vagy a spiritiszta vagy boszorkány az varázsigét mond? Olvastam olyat is, aki maga csinálja ezt. De az mit csinál olyankor? :)



2017. máj. 6. 00:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag annyi féle módon, ahány fajta mágia létezik, és még ezeken belül is sok különböző módszer van. Gyertyamágia, bábutechnikák, ezek az egyszerűbbek, amikkel a legtöbben kísérleteznek otthon. Hadd ne soroljam a többit...
2017. máj. 6. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
0%
Nagyon egyszerű a dolog a szerelmed mögé lopózol, leütöd hogy ne ficánkoljon és legalább egy ujjnyi vastag kötéllel megkötözöd.Ha esetleg ő nem szeret akkor úgy csináld hogy ne lássa az arcod nehogy rendőrségi ügyed legyen belőle ;)
2017. máj. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!