Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van rá valamilyen módszer,...

Van rá valamilyen módszer, hogy átvállalhassam valaki betegségét, szenvedését?

Figyelt kérdés

Nem szoktam ide írni, nem szoktam itt válaszolgatni, de már másba nem tudok kapaszkodni. Ha valaki tud megoldást, kérem ne tartsa magában!


A történet: van valaki az életemben, akinek van egy súlyos betegsége. Sajnos nem éli meg az idős kort, és sokat fog szenvedni a vége felé. Pozitívan fogja fel, reménykedik.

Olyan hihetetlen szintű élni akarás van benne, hogy nincsenek rá szavak. Annyi de annyi szépség van a szívében! Annyi mindent szeretne elérni az életben, és nem magáért, hanem másokért cselekedni.

És meghal.


Ezzel szemben itt vagyok én, semmi álmom, semmi vágyam, semmi! Az én életem semmit nem ér. Én meg élni fogok.


Van rá valami akármilyen módszer, hogy átvállaljam a betegségét? Hogy én szenvedjek és haljak meg helyette, hogy ő sokáig élhessen?

Tudom, sokan le fognak hülyézni de talán valaki lesz, aki tud ilyent.


2015. dec. 17. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne ebbe, ne itt kapaszkodj.


Te is meg fogsz halni, ne aggódj emiatt. Csak még nem gondoltál bele. Neki kevesebb van, így Ő belegondolt. Ez a különbség köztetek, nem a betegség.

Érdekes, hogy akkor élnek/akarnak élni igazán az emberek, amikor tudják, hogy nem sok van, ilyenkor minden percet megbecsülnek. Nálad is el fog jönni ilyen időszak és írhatod a bakancslistád.

2015. dec. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Neked is van épp elég feladatod ebben az életben

Ismerd fel a saját problémáidat az övet hagyd meg neki.

Ha át vállalod a szenvedéseit akkor megfosztod őt attól hogy atelje amit át kell élnie

2015. dec. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem első lépésben igyekezz elfogadni bármilyen lehetséges kimenetelt, hogy higgadtabban tudj gondolkodni.


Ezután kezdj el gyógyításról tanulni, szerintem sokkal értelmesebb megoldás mint simán csak átvállalni a szenvedést. Nézz utána minden létező gyógyítási formának (agykontroll, reiki, csikung, stb.) és a kereséssel sose állj le, mindig egyre jobbakat fogsz találni.


Amúgy létezik mód arra, hogy átvegyél a karmájából, de az advanced-abb technika. Ha a gyógyító technikák nem mennek, akkor az átvétel pláne nem fog menni.


Ha az említett személyben élni akarás van, akkor a gyógyításod is hatásosabb lesz, mert tudat alatt jobban megengedi. Illetve ő is többet tehet a gyógyulásáért, bár nem ismerem a körülményeket. Ha sok tudást szerzel és tanítod, azzal is segítheted.

2015. dec. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ozmium42 ***** válasza:
0%

Ha fertőző a betegsége, akkor elkaphatod tőle, de attől neki nem lesz jobb.


"Nézz utána minden létező gyógyítási formának (agykontroll, reiki, csikung, stb.)"


Mondjuk ezek között egy gyógyítási forma sincs, csak kuruzslás. Ha már értelmet keresel az életednek, végezd el az orvosi egyetemet.

2015. dec. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fish1 ***** válasza:
64%

Elhiszem, hogy sok szépség van a szívében, de ha a betegsége nem külső behatás következménye (mérgezés, sugárzás, baleset), akkor bizony súlyos lelki gondjai is vannak. Ha ezeket megoldja és szembenéz velük, akkor nagyon jó esélye van a túlélésre. A pozitivitása is ehhez segíti hozzá, enélkül nem menne.

Átvállalni nem tudod, maximum gyógyítani, vagy keressetek egy megbízható embert erre, aki nem csak a testi tünetekkel foglalkozik, hanem a lelki kiváltó okokkal is.

2015. dec. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van, de nem szabad ilyet csinálni.
2017. ápr. 7. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!