Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Átok van rajtam, jósnő segíthe...

Átok van rajtam, jósnő segíthet rajtam?

Figyelt kérdés

Már rengetegszer megfordult a fejemben hogy átok ül rajtam, az okokat hogy miért azt napestig mesélhetném. Egyszer ezt elmondtam valakinek aki mesélte nekem hogy egy barátja is ezen gondolkodott majd elment egy jósnőhöz és segített rajta. Azóta az illetőnek minden összejött amit szeretett volna igazán. Sajnos én nem tudok olyan messze menni amerre ez az illető volt, de örülnék neki ha eltudnék menni egy ilyen jósnőhöz aki segítene rajtam. Csak szeretném ha több ember mondana nekem tapasztalatot erről. Mi a tapasztalatotok a jósnőkről és az átkok megtöréséről? Szerintetek meg kéne próbálnom?

Győr vagy a környékén (esetleg Pesten) tudtok valakit aki megbízható? Vagy valami bevált tipp átoktörésre?



2020. júl. 8. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Átkok nem léteznek, a jósnők pedig egytől-egyig csalók, csak bizonyos esetekben maguk is elhiszik, amit csinálnak.

Te tudsz segíteni magadon, első lépésként azzal, ha nem a mágia és okkultizmus területén keresed a megoldást, hanem megpróbálod kinyitni a szemedet.

2020. júl. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Ha sátántól várod a megoldásodat, akkor ne csodálkozz ha újabb problémák elé nézel.
2020. júl. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%

2+A jósnők és mágusok, asztrológus és még sorolhatnám.. nem mások, mint sátán által felkent emberei.


Ha eddig nem tudtad volna, akkor most már nem mondhatod, hogy nem mondta neked senki, ha elérkezik a számonkérés ideje neked.

2020. júl. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Az átkok csak azon fognak, akik hisznek benne. Az jelenik meg az életedben amit erősítesz. Próbáld meg pozitívan irányítani a gondolataid és az érzéseid, vedd körbe magad rendes emberekkel. Hidd el, ha így teszel könnyen megbirkózol a problémáiddal.
2020. júl. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rajtad átok. Adhatok elérhetőséget aki ilyet csinál kérésre, de nincs rajtad semmi, szóval...

Az elméddel van a probléma.

2020. júl. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Régebben poénból írtam ilyen kérdések alá, hogy jósnő vagyok, meg auragyógyító, meg próbáltam minél nagyobb marhaságokat kitalálni, hogy ne legyek hiteles. Nem sikerült, nem csak a kérdezők vették komolyan, hanem egy csomó privát üzenetet is kaptam. Irkáltam nekik a nettó baromságokat, hogy mit látok, mit érzékelek az aurájukban, csakrájukban, még nem létező szavakat is használtam, de szerencsétleneket csak az érdekelte, hogy mennyibe fog ez nekik kerülni, mert persze ennyi ésszel egyiket sem vetette fel a pénz. Egy idő után mindenkinek azt javasoltam, hogy hagyja ezeket a hülyeségeket, de meglepő volt tapasztalni, hogy az emberi butaságból mennyi pénzt tudtam volna bezsebelni különösebb erőlködés nélkül.
2020. júl. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az igazi jósnő tud átkot levenni csak erősen hinned kell benne a tv-ben is szokott lenni jóslás meg rontás levétel de ezt inkább a jós személyesen csak neked csinálja úgy hatásos állítólag.
2020. júl. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!