Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tudnátok veszélytelen játékoka...

Tudnátok veszélytelen játékokat ami mégis megmutatja hogy léteznek természetfeletti dolgok?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyant ami után nem kerülök a pokolra
2020. júl. 12. 17:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
61%
Ha létezne bármi ami ilyesmit csak úgy megmutatna, akkor nem ezotéria lenne a témakör, hanem tudomány.
2020. júl. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Neville Goddard létra technika
2020. júl. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
#1 A természetfeletti dolgok tudományosak?
2020. júl. 12. 22:34
 4/23 anonim ***** válasza:
81%

"A természetfeletti dolgok tudományosak?"

Ha létezne bármi bizonyíték rájuk, azok lennének.

2020. júl. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
49%
Telekinézis. Youtube
2020. júl. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Miért félsz a pokoltól? :D

Nem is tudsz róla semmit csak amit mondanak neked.

Örök kín meg szenvedés stb. :P

Ha ilyen gyengusz szinten vagy lelkileg nem fogsz soha az életben természetfeletti látni.

2020. júl. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

#6 Azt hol írtam hogy félek tőle? És hogy jössz ahoz hogy ismeretlenül azt írd valakire hogy "gyengusz"? :)


Tipikus 200IQs gyakoris

2020. júl. 13. 18:55
 8/23 anonim ***** válasza:
65%

"Lehetőleg olyant ami után nem kerülök a pokolra"


Ezt azért mondtad mert félsz, hogy a pokolra kerülsz. Legalábbis a 200 iq mal erre következtettem :$ :D


A gyengusz szótól nehogy már sírva fakadj ez az internet és próbáltam aranyosan fogalmazni. :P

De bocsánatot kérek visszaszívom. És tudom hogy nem félsz az örök szenvedéstől csak nincs most kedved odajutni. :*

2020. júl. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
27%
Én nem mondanám veszélytelennek egyiket sem. Mindegyik veszélyes a maga módján. A természetfeletti dolgok általában mind gonoszok..így abszolút nem ajánlatos ilyenekkel foglalkozni. Én saját tapasztalatból írom. Én is kísérleteztem ilyenekkel és nem lett jó vége. Hosszú ideig paranoiás voltam,féltem éjszakánként,vagy egyedül lenni,mert éreztem,hogy kísértve vagyok. És komolyan mondom,nem túlzok.
2020. júl. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
#8 Azt csak mellékesen írtam. De biztosan jobban tudod az én gondolataimat..Ja és igen sok kell ahoz hogy sírva fakadjak de oké..Ezt is biztos jobban tudod mert valószínűleg internetes gondolat olvasó vagy :)
2020. júl. 13. 20:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!