Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Léteznek-e bűbájok és varázsla...

Rapper03 kérdése:

Léteznek-e bűbájok és varázslatok?

Figyelt kérdés

hol tudnék róluk olvasni? Harry Potter filmje adta meg az ihletet.

Arra gondoltam, ha nem léteznének akkor talán nem is lenne ilyen szó.

úgyhogy megkérdezem tőletek van-e itt mágus vagy valaki aki többet tud róluk?



2020. aug. 2. 15:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A Harry Potter világában igen.

Szó meg arra van, amire kitalálnak. A fénykardokra is van szó, vagy a zergekre, teleportálásra, stb.

2020. aug. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Hát szerintem valamilyen formában biztosan léteznek, de mivel nem lehet eldönteni, hogy mi igaz és mi nem ezért csak hit kérdése marad, pont mint a jósolás. Remélem, hogy sikerül valaki olyannal beszélned aki akár szakmailag foglalkozik a témával, de itt gykn nemhiszem, hogy kapsz komoly választ.
2020. aug. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem léteznek. Soha nem volt még rá példa hogy valaki varázsolt volna. Persze filmekben van de a filmek többsége nem valóságos történeten alapszik. Az meg nem mond el semmit a dologról hogy van neve. Sok dolognak van neve és nem létezik pl.: fogtündér, fénykard, démon stb.
2020. aug. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

igazából nem úgy gondoltam, hogy ,,varázslatok" a bűbájra gondoltam.

Hogy léteznek-e bűbáj varázslatok?Gondoltam,hogy nem léteznek varázslatok. Nincs olyan hogy suhítok egyet a pálcával (vagy akármivel) és pl kitakarít xdd. Inkább a bájitalokra gondoltam, hogy azok léteznek-e, és tudtok-e egyet?

2020. aug. 2. 21:46
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy és ugyan az a két dolog: mese. Nem létezik semmi ilyesmi. Többnyire az ember mikor kezd kinőni a kisgyerek korból azért tudatosul benne hogy ilyen dolgok csak mesékben/filmekben vannak.
2020. aug. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
82%
Sajna nem lehet konkrétan rámondani egyikre sem, hogy működik ezért nehézkes a dolog. Én hiszem hogy van olyan ami működhet mondjuk tudományos alapon de ennyi.
2020. aug. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Bűbájok és bájitalok is mesebeli dolgok.
2020. aug. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igazából van 1 bűbájos Hip-Otalamus nak hívják a tagot.
2020. aug. 7. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A bűbájok és varázslatok azért működnek, mert a bukott angyalok adják hozzá az erejüket. Konkrét példa erre a kanálhajlítás (most nem arról az esetről beszélek, amikor valaki trükk segítségével úgy tesz, mintha meghajlította volna a kanalat). Szóval a varázslónak egy démon segít, aki egyszerűen meghajlítja a kanalat, de mivel az angyalok láthatatlanok is tudnak lenni számunkra, a nézők csak azt látják, hogy hajlik a kanál, de nem látják az ott lévő bukott angyalt. A démonoknak ez a tevékenység nagyon egyszerű, de sok embert egy ilyen "csoda" szinte ámulatba ejt. Még egy példa, hogy hogyan működik a varázslás: például valaki bemegy egy ablak és kamera nélküli szobába, ahol nincsenek emberek, és ír egy papírcetlire egy szót, és a varázsló a másik szobában pontosan megmondja azt a szót, ami le volt írva. Honnan tudta? Hát onnan, hogy a szobában ott volt egy démon, láthatatlanul persze, és ő pontosan látta, mi volt oda írva a papírra, és ő súgta meg a varázslónak a választ. A nézők csodálkoznak, a démonok meg nevetnek, hogy milyen könnyű hatást gyakorolni az emberekre. Akit érdekel ez a téma, olvassa el ezt a szöveget: [link]
2020. aug. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 Van még a cuccból? A leírtak alapján komoly anyag lehet amit tolsz
2020. aug. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!