Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Leteznek varazslatos lenyek...

Leteznek varazslatos lenyek es magia?

Figyelt kérdés

Ez most kicsitt forcsa kerdes lessz de elegge kivancsi vagyok hogy letezneke varazslatos lenyek valamint varazslat.

Ugyertem hogy ... van aki kepes ra es ha igen akkor az tanulhato semmit sem tudok ezzel kapcsolatban es nagyon erdekelne a dolog talan csak mert szeretem a misztikus es fantasztikus dolgokat de akkor is.

Es meg egy apro kerdes leteznek parhuzamos dimenziok?



2014. okt. 29. 10:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

Varazslatos lenyek es magia nem letezik.


Parhuzamos dimenziok elmeletileg letezhetnek.

2014. okt. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem léteznek.

https://www.youtube.com/watch?v=tOaT7_htq2g


Dimenziók meg annyira létezhetnek, mint a WQRTXYAS.

Ha megmondod mire gondolsz, van értelme beszélni róla.

2014. okt. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Azt gondolom mágia létezik valamilyen formában napjainkban is. Csak nem a WoW os terminológia szerinti. Varázslatos lények meg attól függ mire gondolsz. Én azt gondolom a régi meséknek legendáknak valami alapjuk volt de, hogy azokban mennyi valóság volt/van az kérdéses.
2014. okt. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Az lehetseges tudomanyosan is, hogy leteznek parhuzamos dimenziok.

Magia letezik, az, hogy a latvanyos efektes magia letezik-e, kerdeses.

Varazslatos lenyek leteznek. Vagy leteztek. Nem veletlen, hogy az emberi gondolatokban benne vannak.

2014. okt. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Varázslatos lények és mágia nem létezik, pontosabban semmi okunk feltételezni, hogy vannak.


Azt pedig jegyezzétek meg, hogy párhuzamos dimenziók nem léteznek. Nem is értelmes kifejezés az, hogy párhuzamos dimenzió.

Párhuzamos >univerzumok< létezhetnek. Fontos és lényeges a különbség. Nem a dimenzió párhuzamos, hanem maga a világ.

Létezhetnek ártalunk érzékelhetetlen "extra" vagy "felsőbb" dimenziók, de ezek nem párhuzamosak, ha térdimenzióról van szó, akkor inkább épp merőlegesek az általunk ismert háromra.

2014. okt. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a tudomány jelen állása szerint ezt sem lehet biztosan állítani.Max reálisabb materialista szempontból egy ilyen világnézet mint a mágia meg az unikornisok.
2014. okt. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 rejtjel válasza:

A képzeletünkben léteznek, de a valóságban nem. A párhuzamos dimenziók sem léteznek, ez egy elméleti lehetőség.

Sajnálom, a világ ez az uncsi izé, ami körülöttünk van, még akkor is, ha olyan sokan szeretnék hinni az ellenkezőjét. Ugyanakkor, a fantáziánk segítségével benépesítjük mindenféle lénnyel, ez is valami :)

2014. okt. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat elegge uncsi igy az elet dehat ez van igy kell elfogadni:)
2014. okt. 29. 15:32
 9/15 anonim ***** válasza:

Nagyon áttudom érezni amit a #7 válaszoló és a kérdező mondott.

Én is vágyom arra, hogy történjen valami rendkívüli. Én is nagy rpg fan vagyok!

Azért én nem adom fel a reményt, hátha egyszer mégis látok valami rendkívülit (villámcsapás varázslat, unikornist stb.)

2014. okt. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Dehogynem léteznek! Ifjúsági regényekben. Mint pl a Harry Potter.
2014. okt. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!