Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A "3. szem, avagy a tobozmirig...

A "3. szem, avagy a tobozmirigy" milyen célt szolgál az ezotériában? Tudok esetleg incubust idézni vele?

Figyelt kérdés

Mindig érdekelt az incubus és minek után egyéb okokból voltam MRI vizsgálaton pár éve kiderült, hogy tobozmirigy cisztám van. Ez a cirkadián ritmusért felelős hypotalamusszal kapcsolatban álló mirigy, ha jól értelmeztem. Okozhat hormonproblèmákat is etc, de ma még teljesen fel nem térkèpezett terület, amit az ezotériában 3.szemnek neveznek. Jövő hét szerdán megyek ismét MRI-re és próbáltam utána járni, hátha azóta változott valami, ismét semmire sem jutottam. De nem vagyok sem agykutató/ neurobiológus és bár az ezotéria szöges ellentétben áll az orvoslással..tudománnyal és nem feltétlenül/ egyáltalán racionális más emberek vallásosak és szintúgy ellentétben áll az a tudománnyal.

Az utóbbival tisztában leszek, az ezotérikus vonatkozása mégis mozgatja a fantáziámat. Főként az incubus.

Bár a sok izgatott tudatlan szkeptikus "noob" vicces kedvű érdeklődő végett az én tudakozásomat egy hozzáértő sem veszi komolyan (pláne mert perverzióval is kapcsolatos) mégis kérem őket, hogy szánjanak rám pár percet, mert szeretném megérteni az egészet.



2020. aug. 12. 17:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hát elég patkány vagy utolsó, jobb lett volna ha inkább meg se szólalsz.


Miért muszáj minden kérdést szét trollkodni? Takarodj már innen.

2020. aug. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Grimfox ***** válasza:
A tobozmirigy "felfelé nyit kaput" az incubus pedig démon, logikusan nem nagyon fér össze. Az agyalapi mirigy az, amit a harmadik szemmel szoktak összefüggésbe hozni, de az sem használható arra, hogy idézz valamit. A harmadik szem(igazából nem érzékszerv) a tudatosság magasabb szintjét, az éber tudatot, és az éber tudatnál magasabb rendű, felfokozott tudatot képviseli. Az incubus a szexualitással áll kapcsolatban, ezért a test alacsonyabb rendű tudatosságáért felelős nemi mirigyekhez van több köze az altestben. Gondolom oda nem akarsz valamilyen betegséget, és a tobozmirigy cisztától is inkább szabadulnál, ezért a démonos kísérletezést érdemesebb lenne elhalasztani, vagy teljesen hanyagolni.
2020. okt. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

1#, spirituális látásra van. Ami a tudatállapotok változását jelenti.


Nem tudom mi az incubus, de én eddig azt tapasztaltam hogy élőlényeket úgy kehet megidézni, ha megszólítod és odahívod őket. Akik nem jönnek, nem is kellenek( pl démonok).

2020. okt. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Grimfox ***** válasza:
Red, az incubus a succubus hímnemű párja. Gyakorlatilag a női erotikus álmokat képzelték el a keresztény kultúrában mint nőket álmukban bűnre csábító démont. Esetleg nőket megerőszakoló démonként, ha az álom nem volt kellemes.
2020. okt. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Rengeteget olvastam a témával kapcsolatban még angolul is, deep weben is, de nem találtam semmi számomra használhatót. Itt pláne nem (maximum LaVey spirituális sátánistás írásokat. Megpróbálkoztam vele, de azalatt az egy év alatt pontosan az ellenkezője történt annak, amit szerettem volna. Nem vagyok túl szerencsés. (Majdnem meghaltam vérzéses sokkban, az életem kudarc jelenleg, össze-visszaság.Elvesztettem a szerelmemet is... Túl sokan támadtak hátba, elvesztettem a családom, nincs senkim és kb 3 milliót buktam...stb, ez szinte mellékes.Hozzászoktam a rossz dolgokhoz.) Más részről rasszista sem vagyok/ nem tartok valakit felsőbb rendűnek a bőrszìne alapján, szóval elég hamar hanyagoltam is ezt a...vallást/szektát(?)-rossz jelzővel nem illetném, valaki hisz benne).

Lényeg: Itt eddig csak trollkodást kaptam. Létezhet e egyáltalán incubus/démonok? Hogyan? A perverziót leszámítva ( bár szerintem oda-vissza király lenne, ha létezne ) is kíváncsi vagyok. Azon kívül, hogy koncentrálok és magamban beszélek, mert attól csak indiszponált leszek, deviáns skizo deperszonalizációs zavarokkal, hogyan lehet megidézni, kommunikálni a démonokkal, amennyiben léteznek? Teljesen komolyan kérdezem és konkrét választ szeretnék kapni a már 3-4éve hajszolt kérdésemre. Privátba tudna valaki írni, aki nem laikus és nem rosszindulatú/ degradáló/ türelmetlen ?


(Ui.: sokan benyögik ilyenkor, hogy ez is csak hajnali 3-kor juthat eszembe megelőzvén válasszal: inszomniás vagyok és a bioritmusom eléggé fel van borulva. Fentebb bizonyára említettem.)

2020. okt. 19. 02:52
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem látod a fától az erdőt.
2020. dec. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!