Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Alban pasiba vagyok szerelmes,...

Arturrimbaud kérdése:

Alban pasiba vagyok szerelmes, nem akartam de itt van tudtok e segiteni?

Figyelt kérdés
Itt a kulcsfontossagu kerdes egy evezredek ota mukodo magia 42 evig raktam ossze apro mozaikokbol hogy hogyan mukodik ez naluk nem rossz ha ezt elolvasod magadnak!!!

2020. aug. 26. 09:41
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Az alban magia az egy kulcs fontossagu mozzanata a megertesuknek es olyan dolog amibol az alban erosebb nem teljesen ki van kozositve, semmit nem tud es semmit nem ert belole pont ezert tud evezredek ota olyan tokeletesen mukodni, a nok orokitik a noi csalad tagokra evszazadok ota ezt a tudast.Ez eredmenyezte annak idejen a verbosszut es beszuntetese utan verbosszu helyett a magiai zarak es atkok szorasat.Ezzel a erovel a koszovoi es a macedon alban nok elnek, Albaniaban mar igen csak kiveszo felben van a kis eldugott hegyi falvakbol szarmazoak uzik meg szoval ez okoz igen sok flere ertest mert vannak felvilagosult ertekmes alban csaladok is.


A magia zar ugy mukodik, hogy a csalad ferfi tagjait ugy tartjak a szokas rendszer orok mokus kerekebe, hogy fagyit arulnak mindenki fagyis lesz, ha magot arulnak mindenki magos lesz, ha mezogazdasaggal foglalkoznak mindenki mezogazdasz lesz es igy tovabb...


...ezt csak a szabadakarat kulonleges blokkjaval es megkerulesevel tudjak elerni es a alban erosebb nem nevelesevel, gyerek korukban kozossegileg iranyitva a nok allandoan ellenorzik oket, megtanitjak arra hogy kik a jo lanyok es kik a rosszak, es megtanitjak arra hogy nem sabad magyar nokkel baratkozniuk. Pontosan tudjak hogy eljon a nap amikor a nagy tiltas miatt ez megtortenik es az az O nagy pillanatuk, akkor kezdenek el manipulalni a fiuk csak az anyjukban biznak es az anyjuk szepen turelmesen lassan vezeti oket az egeszben. Minden megenged neki es felteteleket szab es csondesen csaljak kozessegileg csaodaba a magyar lanyt a lany lassan eszre vesszi fol is ismeri de tehetetlen mert nem ismeri a rendszert es akarmit is csinal mindig o esik ki rossz mninosegben.


Mikozben ez a folyamat zajlik, ok szepen elkezdik szervezni a frigyet a szerintuk tiszta es jo nevelt lannyal es szepen lassan megmanipulaljak a fiut hogy ki az igazi es azt valasztja.


A magyar lany es kozte addig fokozzak a feszultsegeket mig ossze nem vesznek elobb utobb vagy meg ki nem merul a lany elobb utobb a bizonygatasban...


...persze mindig vannak kivetelek,de ez olyan ritka mint a feher hollo...


...Aztan ha megnyertek a meccset akkor aldas magiat tesznek a lanyra es talalkozik valakivel akihez altalaban ferjhez is megy es elete vegeig szegyeni azt ami tortent vele pedig nincs mit szegyelnie aldozat volt es egy kozossegi noi zaklatas aldozata amire rengeteg kozvetett bizonyitek van de semmi direkt es nem tudja megvedeni magat a sajat kozossege is eliteli miatta ami megint csak igazsagtalan...


...mert egy egeszseges ember nem is gondolja hogy ilyen dolgok leteznek es termeszetessegeben nincs benne ember es faj gyulolet es pont e miatt esik aldozatul ennek a mocskos evszazadok ota elo rendszernek, a magyar noket hasznaljak fel tudatosan aldozatul hogy meghazasitsak az alban lanyokkal a fiaikat...


...Okuk joguk szabadakaratuk van, de nem a magyar lanyok es nok romlotsaga az ami ezt a rendszert fektartja, hanem epp elenkezoleg a fajgyulolet hianya es az egeszeges emberi hozzallasuk teszi aldozatta oket ebben az rendszerben...


...szemely szeritn azt gondolom ennyi ev utan 6 evesen kerultem bele a rendszerbe, gyerekkent ram tettek folnotteknek szolo magiakat, egy 6 eves gyerek aki jatszani megy az nem akar senkihez ferjhez menni szoval annyira romlottak hogy gyerekeket atkoznak meg es ettol az atoktol 42 ev kutatomunkavalszabadultam meg 2012 januarjaban ertem haza a lathatalan hegyerol nagyon betegen es 7 evig tarto folyamatos betegseg utan indult csak el a felepulesem es Isten nelkul nem tudtam volna ezt vegigicsinalni...


...Soha nem erintett meg alban ferfi, nem voltam veluk semmilyen intim kapcsolatban csak megatkoztak gyerekkent es 42 evembe telt mire megtalaltam a kulcsot, hogy hogyan mukodik ez a rendszer...


...Egy dolgot nem ismernek, a szabadakaratot es ez az ami blokadol minden rendszeruket, nevetsegesen egyszeru de a valosagban ez a legnehezebb nem alban kornyezetben is, hogy tiszteljuk egymas szabadakaratat es ne manipulaljunk...rendben ha nem akarsz felesegul venni akkor nincs mit egymas melett keresnunk akarmennyire szeretsz is...alban lanyt veszel el elvallnak utjaink ez a sema...


...soha nem mondjak meg hogy eljegyeztek a masik lanyt es megnosulnek, sokkoloan es veletlenul derul ki es akkor is mindenfelevel manipulalnak, viszont van jele a szunni nem akaro egyfolytaban logikatlanul megjeleno betegsegeknek ez mar az akti magiai rahatas jele es az apro csepro bosszusagoknak ami mindig kiseri a talalkozasokat es a nyugalom amikor nem talalkozik az ember veluk...


...a lany akit el vesz nem tud semmit rolad, soha nem meselnek neki es mikor megerkezik kutat es ha felismer ujabb magiai sorozatokkal kezdenek bombazni haono jelensegek a kisero jelei es ha kimegy a rendszerbol az egesz megszunik de Isten nelkul lehetetlen...


...Viszont O ki tud szabaditani es borzaszto elvezetes aztan ha nagy ritkan utadba kerulnek es erzed azt, hogy a kezedbe kerult az eleted es nincsenek nem lehetnek rad hatassal tobbe, normalisan oda koszonsz mert megbocsajtas az jo dolog es Istennel lehet de szabad vagy teljesse lett a szabadakaratod es a nok total le vannak lombozodva hogy nem tudnak tobbe manipulalni veled...


...Soha nem az a no teszi rad a magiat akit imersz vagy latsz, mindig az akit nem ismersz es ugy teszik rad hogy az akit ismersz kozuluk biztosan nem tudja hogy ki tett rad mit tett rad mert igy esku alatt vallhatja a fianak hogy semmi koze hozza ez mindig tisztazni tudja magat a fia elott...szoval ebbol mindenki kiszabadulhat Istennel akkor is ha volt a ferfival testi kapcsolata, magia zar aldozata es olyan erokkel kell harcolnia amiert senkinek nincs joga megitelni, aki megiteli magat iteli el!!!

2020. aug. 26. 09:42
 2/17 anonim válasza:
100%
Huh! Elolvasta ezt valaki? Nekem 2 mondatnál tovább nem sikerült.
2020. aug. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

1.Ez ezotéria kategória

2. Kérdező kezeltesd magad, mert valami nem okés odafenn...

2020. aug. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már egyszer leírtad, és akkor sem érdekelt senkit. Miből gondoltad, hogy most majd igen?
2020. aug. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Az megvan, amikor a kérdést sem olvasod el, csak a kommentekből következtetsz, hogy mi lehet?

:D

2020. aug. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hányszor akarod még megosztani velünk az agymenésedet? Soha nem olvassa végig senki!

Ha komoly, akkor zárt osztályon a helyed, ott szoktak ilyeneket írkálni, ha meg trollkodásnak szánod, annak unalmas és száraz.

2020. aug. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez van ha anyu meg apu tesók plusz a varázsdohány is játszik
2020. aug. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel tényleg nemtudom mi lehetett a cél, mert vontatott, ingerszegény, egysíkú és sok helyen zavaros. Gondoltam átfutom gyorsan, hogy kiemeljem a legjobb részeket, de nem találtam semmi említésre méltót.
2020. aug. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
8 - ne mááár, annyira vártam, hogy valaki majd önfeláldozva elolvassa, és tényleg semmi? :D
2020. aug. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A hozzad hasonloak miatt nem kellett volna bezaratni a sarga hazakat. Egy kenyszerzubbony jol mutatna rajtad.
2020. aug. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!