Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Alban pasiba vagyok szerelmes,...

Arturrimbaud kérdése:

Alban pasiba vagyok szerelmes, nem akartam de itt van tudtok e segiteni?

Figyelt kérdés
Itt a kulcsfontossagu kerdes egy evezredek ota mukodo magia 42 evig raktam ossze apro mozaikokbol hogy hogyan mukodik ez naluk nem rossz ha ezt elolvasod magadnak!!!

2020. aug. 26. 09:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
9. Abszolút semmi... Nagyon lejjebb adták a színvonalat mostanában a gyakoris trollok. :'(
2020. aug. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
2020. aug. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
2 mondat is eleg, hogy lassuk, van baj. Miért erőltessem tovabb, foleg hogy tagolo vesszo sincs
2020. aug. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Kiesett a szemem, nem is tudtam elolvasni, sem értelmezni! Pedig szeretek segíteni ha tudok, de ez egy káosz!
2020. aug. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Koszonom a Gyakori kerdesek pont. hu csapatanak, hogy fennt maradhatott, szeretem ez a szájtot:))) és ha két oldalnyi trollkodás lett belõle akkor van aki el is olvassa es ez a fontos. Igen en is Troll vagyok, de csak akkor vallaok be ilyen munkat ha dolgoznom kell az emberi lelkekert, soha nem trollkodtam szorakozasbol, atjatszasbol, vagy hogy megszegyenitsek es meg alazzal masokat, SZABAD az AKARAT, nem kell elolvasni, bulvart vartatok amivel sajnos nem szolgalhatok, szeretem az alban nepet, szeretem a nyelvuket es m4egbocsajtottam nekik Isten segedelmevel, de epp ugy Tisztelem es Becsulom a Magyar Noket es szeretnek nekik segiteni...nekem mar nem kell mert ossze raktam a mozaikot es kijottem a csapdabol de vannak akik meg oda bent vannak, ok fogjak olvasni es ok nem fognak valaszolni de ez a tudas nagyon sokat fog nekik segiteni hogy tajekozodjonak!!!
2020. aug. 26. 19:51
 16/17 anonim ***** válasza:
74%
2020. aug. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 róka4 válasza:
Szerintem, a kérdező be varázsgombázott.....:) :) ??
2021. jan. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!