Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit tennétek ha ilyen történne...

Mit tennétek ha ilyen történne veletek??

Figyelt kérdés
Gondoljatok bel éjjel jönnétek haza dico´ból és othon titokban halgattatok volna egy frekvenciát mondjuk a növekedési hormont fogyásra jó k=ozérzet stb és mikor halgattátok othon őrült modra belevittétek volna a frekvenciát egy képben ahol saját barátaid vannak csak később jössz rá hogy a tudatot átlehet vinni egy képbe és utánna othon a ház eléot hirtlen kimondanátok n=ovekedési hormon térj ide és meglennének a ház eléot és mondaná eggyik haverod mi van te is ilyen leszel e mi valkire célozva aki céltalul megy majd utánna othon elkezdenétek ismeretlen okoból imátkozni holtakhoz és amon goeth-ez??? ez fő halott akit mondjuk megbolygatnátok és belemennétek a pokolba szó szerint anyomorba fájdalomba stb mit tennétek??
2020. aug. 31. 21:20
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
és még olyan holtakhoz is akik családon belül haltak meg mondjuk elég burátilis modon vagy akár barátod envelőpaja ezekhez imátkoznál a lényeh hogy holtakhoz és belemennétek a pokolba a tük=or eléott a nyomorba ahol fájdalom van s=otétség kosz nyomor ahol egy luxusház is lepukkant odunak tűnik ahol rendőrautók kopottak egy másik világba ahol fájdalom van lelki fizikai traumák stb egyszerűen hirtlen mint ha hatalmas nagy rémület lenne rajtad félelmeid mélyen bwlül gondolataidban kiülnének kivetítené agy maga elég ahogy dezskák elhelyezkednek amilyen mebrek járnak a hírek megváltoznának a tévében és hirtlen kapcsolnál ------------------------------------------------------------hisz itt ez elfogadott norma tehát ahogy átmennél társadlami hírek politikai hírek az adott életformához viszonyulnak és emberek mozgása hanglejtése is stb lehet ilyen szerintetek???
2020. aug. 31. 21:25
 2/34 anonim ***** válasza:
Hát ilyet így még nem hallottam. Hát akármilyen helyzetben kerülnék az életemben, ami rossz és nem értem, ott keresném a megoldást és a választ, az értelmet, miért történik az ami. Aztán ahogy telik az idő, úgy jövök ki belőle.
2020. aug. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
ah tehát ilyent nem halottál még ugye??
2020. aug. 31. 21:52
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Már megint te?

Néha felbukkansz ezekkel a teljesen értelmetlen, olvashatatlan kérdéseiddel.

Te valamilyen értelmi fogyatékos vagy, vagy csak herbál építette le ennyire az agyadat?

2020. szept. 1. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
85%
Ember nem tudom milyen drogot szedsz, de álj le
2020. szept. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
59%
Csatornát váltanék.
2020. szept. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
semmilyen drogot nem fogYasztok !!!!! van pokol és van túlvilág és én vagyok egyetlen egyetlen egyetlen egy ember aki tudja mi az !!
2020. szept. 1. 07:35
 8/34 anonim válasza:
Kedves kérdező, az állításod, amit az előző kommentedben tettél közzé támasz alá
2020. szept. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
hogyan nem értem milyen támasz??
2020. szept. 1. 07:45
 10/34 anonim ***** válasza:
Rendben, biztos igazad van.
2020. szept. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!