Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit tennétek ha ilyen történne...

Mit tennétek ha ilyen történne veletek??

Figyelt kérdés
Gondoljatok bel éjjel jönnétek haza dico´ból és othon titokban halgattatok volna egy frekvenciát mondjuk a növekedési hormont fogyásra jó k=ozérzet stb és mikor halgattátok othon őrült modra belevittétek volna a frekvenciát egy képben ahol saját barátaid vannak csak később jössz rá hogy a tudatot átlehet vinni egy képbe és utánna othon a ház eléot hirtlen kimondanátok n=ovekedési hormon térj ide és meglennének a ház eléot és mondaná eggyik haverod mi van te is ilyen leszel e mi valkire célozva aki céltalul megy majd utánna othon elkezdenétek ismeretlen okoból imátkozni holtakhoz és amon goeth-ez??? ez fő halott akit mondjuk megbolygatnátok és belemennétek a pokolba szó szerint anyomorba fájdalomba stb mit tennétek??
2020. aug. 31. 21:20
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
hát jah sajnos hidd el ezek nem halucinációk és k=oze sincs a skizofréniához létezik pokol és más dimenziók más életformák a személyiségünk tovább él a halál után más létformába amióta belütöttem ezekbe az orrom azóta szellemileg teljesen csődt=omeg lettem és fizikailag is mondhatni nyomorék olyan dolgok maradtak vissza utánna életem legnagyobb elenségeimnek sem köszönnöm még és nem kívánnám és ez mindennapjaimba is kihat stressz életforma stb
2020. szept. 1. 07:49
 12/34 anonim ***** válasza:
Próbálom így kora reggel megérteni mit mondasz de félek esélyem sincs. Valami nem stimmel Veled ez biztos vagy én vagyok teljesen tudatlan.
2020. szept. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
én csak azt akarom mondani hogy létezik pokol van túlvilág és van más létforma azon belül pedig provianciák vannak a világon én jártam a pokolban és én vagyok egyetlen egy ember aki tudja mi az !!
2020. szept. 1. 08:02
 14/34 anonim ***** válasza:
Na jó, a poklot azért jelképesen megjártuk már páran tehát nem vagy egyedül. A túlvilágra nincs semmi kézzel bizonyított magyarázat, tehát ezt nyitva hagyom. Hogy van más létforma az valószínű mivel botorság lenne azt gondolni csak az létezik amit ismerünk, túl nagy a világ ehhez.
2020. szept. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
én tudom nekme voltak bizonyítékaim hidd el sajnos nem ámítás ez az egész olyanokan végig mentem hogy a legnagyobb ellenségemnek se kívánom !!
2020. szept. 1. 08:39
 16/34 anonim ***** válasza:
Rendben, nincs szándékomban vitatkozni Veled. Egyszerűen csak a kíváncsiság hozott a kérdésed alá. De ahogy kiveszem nem egyszerű az életed. Azt gondolom ez túlmutat rajtam és nem tudok segíteni.
2020. szept. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
hát valhogy így ahogy mondod
2020. szept. 1. 08:45
 18/34 anonim ***** válasza:
Köszönöm...
2020. szept. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
szivesen
2020. szept. 1. 08:58
 20/34 anonim ***** válasza:
Én egy pisztáciásat kérek báttya'
2020. szept. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!