Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit csinálnak a modern boszork...

Mit csinálnak a modern boszorkányok?

Figyelt kérdés

Gondolom hiába írnám, hogy "trollok kíméljenek" Úgyhogy előre leírom: a mai boszorkányság ugyanolyan spiritualitásra való érdeklődés mint bármely más vallás, remélem ez a definíció kielégítő a "márpedig boszorkányok nem léteznek" meg hasonló véleményű embernek számára.

Mivel én csak a könyveimből meg internetről szereztem a tudásom és nincsenek az ismerősi köreimben hasonló nézetű emberek, kíváncsi vagyok, aki rajtam kívül is szeret mágiával és pogányság történetével foglalkozni, azok hogyan használják a hétköznapjaikban? Ők is kijelöltek az otthonukban/szobájukban egy személyes zugot ahol az ásványaikat gyertyáikat és egyéb holmijaikat tartják?



2020. szept. 30. 19:36
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
45%
Nem a véleményünket mondtuk el hanem tényeket. A vélény az ami neked van a mágiáról mivel a valóságalapját semmi sem támasztja alá hanem csak te úgy gondolod
2020. okt. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
28%
Szerencsés vagy hogy nem a középkorban élsz, már máglyán égtél volna.
2020. okt. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

Én wicca vagyok,és boszorkánynak tartom magam.

Sok mimdenfélét csinálnak a modern boszorkányok. Én például,amint mondtad,a szobámban kijelöltem egy polcot,és azon tartom a gyertyáimat, az Árnyak Könyvémet,a jóslóeszközeimet(mellesleg csak magamnak szoktam jósolni,ritkán másoknak,és NEM kérek pénzt érte),a kristályaimat,meg a fontosabb dolgaimat.

Szoktam bemutatni felajánlást,imádkozni,de meditálni is. Törődök a természettel körülöttem,legyen az egy park,vagy egy szobanövény. Szoktam varázsolni is,de nem ezt tartom a boszorkányság(ez csak az én szemszögem)lényegének. Az energiamunkát,a gyógynövényeket is szeretem.

Szoktam nézni a csillagokat, és persze sokat tanulni,fejlődni!

Ha valamire még kíváncsi vagy,nyugodtan írj rám privátban! Szívesen segítek;)


Minden jót! Légy áldott!

2020. okt. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
39%
Én egy lvl 100-as warlock vagyok, és szívesen kiképeztelek volna az ország legjobb boszorkányává, de elnézve ezt a hisztit, amit a 10-es hozzászólásban csaptál, nem vagy méltó arra, hogy a sötét erőket használhasd, sajnálom. Remélem tudod, hogy ezzel most egy életre szóló lehetőséget szúrtál el. Szori-mori :(
2020. okt. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
84%
Hát ez kérem személyenként elég változó lehet, nem mindegy, hogy ki milyen hagyományt követ, mert ugye vannak akik valamilyen neopogány vallást követnek, vannak akik népi hagyományokat, vannak akik ezt is azt is. Előbb mindenkinek tisztáznia kell hogy miben hisz és azok alapján munkálkodik. Viszont a boszorkányság alapja a természetimádat, úgy hogy ebben minden boszorkánynak be kéne iktatnia a természet megismerését és védelmét. A másik a különféle, szemmel nem látható lényekbe, világokba vetett hitt és a velük való kommunikáció.
2020. okt. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként én egy valamit nem értek. Aki ennyire szkeptikus, önmagát materialistának és így tartózkodik a témától akkor az mit keres itt? És akinek az ég világon fogalma sincs a témáról és ezért csak azt tudja mondani hogy ez hülyeség, mert ő szerinte nagyon tudja, az mit keres itt?
2020. okt. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
32%
16-os, engem pl. totál feldob ez a sok marhaság, amiben néhány gyengébb képességű társunk él. Pataky nyilatkozatait is mosolyogva olvasom.
2020. okt. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
78%
Ja értem, tehát a saját egód miatt, ami ezek szerint nincs rendben.
2020. okt. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%

"Ja értem" - ahhoz képest nem arra reagálsz, amit írok :D

Semmi köze az egonak ahhoz, hogy idióták marhaságain nevetek. Ha nem ezos szinten lennél, talán felfognád.

2020. okt. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
91%
jól van, ahogy gondolod. XD
2020. okt. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!