Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit csinálnak a modern boszork...

Mit csinálnak a modern boszorkányok?

Figyelt kérdés

Gondolom hiába írnám, hogy "trollok kíméljenek" Úgyhogy előre leírom: a mai boszorkányság ugyanolyan spiritualitásra való érdeklődés mint bármely más vallás, remélem ez a definíció kielégítő a "márpedig boszorkányok nem léteznek" meg hasonló véleményű embernek számára.

Mivel én csak a könyveimből meg internetről szereztem a tudásom és nincsenek az ismerősi köreimben hasonló nézetű emberek, kíváncsi vagyok, aki rajtam kívül is szeret mágiával és pogányság történetével foglalkozni, azok hogyan használják a hétköznapjaikban? Ők is kijelöltek az otthonukban/szobájukban egy személyes zugot ahol az ásványaikat gyertyáikat és egyéb holmijaikat tartják?



2020. szept. 30. 19:36
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
79%
Nem ártana tudni az ezotéria fogalmát (azt se hogy nem mindenki olyan hiszékeny barom, mert nem állítom hogy nincsenek ilyenek), meg nem kéne mindent a tv-ből venni, de legfőképp nem kéne nagyképűnek lenni és alázni a másikat csak azért mert nem olyan csőlátása van mint neked.
2020. okt. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
18%
Olyan csőlátása, mint nekem? Már ne haragudj, de te ezosként megtagadod a tudomány elveit, ehelyett sötét mágiában, vámpírokban meg csillagjegyekben hiszel, majd mindenkit, aki nem ebben az álomvilágban él, csőlátásúnak titulálsz. Hadd legyen már meg a jogom ahhoz, hogy az ilyeneket kinevessem.
2020. okt. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
86%
" te ezosként megtagadod a tudomány elveit, ehelyett sötét mágiában, vámpírokban meg csillagjegyekben hiszel" Ömmm... ezt ki mondta? Mert nem hiszek ebben köszi. A tudományba meg miért ne hinnék? Én úgy gondolom hogy ha tudjuk hogy a tudomány mit mond akkor miért ne lehetne olyannal is foglalkozni amit nem tud megmagyarázni (nem a az általad említett baromságra gondolok)
2020. okt. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
31%
Te mondtad, többek közt a törölt hozzászólásokban, korábbi oldalon pedig kijelentetted, hogy materialistáknak itt nincs keresnivalója, szóval beismerted, hogy ezoska vagy.
2020. okt. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
91%
Nem mondanám ezosnak, nem szeretem ezt a szót. Ha nem tudod hogy miben hiszek, miben nem akkor miért kell belekötni?
2020. okt. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
22%

Leírtad, hogy milyen marhasàgokban hiszel.

Mondjuk, amikor kifogytál az érvekből, azt is mondtad, hogy nem folytatod a vitát, azóta meg kb 10x írtál, úgyhogy amiket te leírsz, akàr magadról, akár másról, azt annak tudatàban kell értékelni, hogy önismereted sincs.

2020. okt. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
82%
"Leírtad, hogy milyen marhasàgokban hiszel." Mikor? Önismeretem meg biztos több van mint neked. Valóban hülyeség volt ilyen érthetetlen egyeddel vitatkozni mert olyat is állítasz amit nem is mondtam. Újabb bizonyíték arra hogy az ember nem mondhatja el úgy a véleményét hogy ne támadnák meg pusztán rosszmájúságból. Úgy hogy kérem ezt most itt zárjuk le. Köszönöm.
2020. okt. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 Angel3000 ***** válasza:
57%
Szia! A modern Boszorkànyok tôbbnyire Jòslàssal és Ezotérikus Dolgokkal foglalkoznak! Vannak nagyon jò képességûek is, akiknek nagy rajongò tàbora van!
2020. nov. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Angel3000 de ügyes vagy, rá nem jöttem volna, hogy az ezotérikus dolgokkal foglalkoznak, az ezotéria szekcióba is TELJESEN véletlenül írtam ki a boszorkányos kérdésem.

Áruld el kikre gondolsz "jó képességűek" alatt hm?

2020. nov. 20. 20:17
 30/31 anonim ***** válasza:
58%
Dolgoznak, adóznak, szidják Orbánt, szidják Gyurcsányt, eljárnak szavazni. Kb azt csinálják mint minden normális ember, csak ők még az élj leple alatt démonokhoz vagy angyalokhoz imádkoznak és rájuk meditálnak :)
2020. dec. 21. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!