Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Eladtam a lelkem megkaptam...

Eladtam a lelkem megkaptam amit akartam.Utána már csak az ürességet érzem.Miért?

Figyelt kérdés

Több évet készültem rá mire minden tudást megszereztem hogy egy ilyen rituálét megcsináljak.

Utána többször kaptam figyelmeztető jeleket hogy amit én is ígértem azt oda kell adnom.

Ez az ürességérzet már mindig megmarad?



2020. okt. 10. 19:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom, csak ameddig elhiszed, hogy ez történt.
2020. okt. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%

Véleményem szerint, ha eladtad volna a lelked, akkor nem lenne, ezáltal különösképpen élni sem tudnál, csak egy ösztönös burok lennél, márpedig akkor nem írnál ide. Ebből következik, hogy a lelked még a tiéd kell, hogy legyen.


Mit kértél, szabad tudni?

Milyen volt "eladni" a lelked?

2020. okt. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Ezek csak az elvonási tünetek. Ha ismét belövöd magad annyira, hogy démonokat haluzz, megint jó lesz minden.
2020. okt. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
így jártál - mi leszarjuk, tovább lépünk
2020. okt. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%
Tényleg, mit kaptál?
2020. okt. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
1x én is eladtam, azóta mindig áll a...
2020. okt. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
45%
Xd Egyre jobban érdekel az okultizmus de sztten is hulyeseg ezxd
2020. okt. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Csak azt érzed, hogy úgy adtál el valamit, hogy nem adtál semmilyen nyugtát és most fosol hogy jönni fog a NAV.
2020. okt. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Kiakartam menni külföldre egy élhető országba ahol szerettem volna egy szép lakást vagy házat meg egy jó kocsit sok pénzt.

Ezt kaptam meg mindent.

Olyan volt mintha minden pillanatban a szerencse a tenyerében hordozott volna vagy univerzum megsegített volna mindig.

Lett egy saját lakásom amit megtudtam venni készpénzre egy autóm is van és szintén a szerencsének köszönhetően most már dolgoznom sem kell járnom.

2020. okt. 10. 22:56
 10/17 anonim ***** válasza:
94%

#9

Te szimplán az életet unod. Megszereztél mindent amit akartál és most üres az életed.

Járj el dolgozni, vagy csinálj olyat ami a hobbid. Szórakozz, használd jóra a pénzed, hogy feldobd pár ember napját.

Tényleg töltsd meg magad élettel, nem a lelked attad el csak simán kiégtél.

Ha nekem is meglenne minden amire most vágyok lehet kicsit én is megzuhannék, de akkor kezdenék valamit magammal, hogy újra felpezsdüljön az élet.

2020. okt. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!