Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Eladtam a lelkem megkaptam...

Eladtam a lelkem megkaptam amit akartam.Utána már csak az ürességet érzem.Miért?

Figyelt kérdés

Több évet készültem rá mire minden tudást megszereztem hogy egy ilyen rituálét megcsináljak.

Utána többször kaptam figyelmeztető jeleket hogy amit én is ígértem azt oda kell adnom.

Ez az ürességérzet már mindig megmarad?



2020. okt. 10. 19:36
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Mindezt úgy kaptam meg hogy előtte nagyon szegény voltam.

Ország keleti részén éltem sokszor csak kenyeret ettem alig volt munkám ha volt azt is kevés pénzzel fizették ki.

Szüleim is szegények voltak.

semmi esélyem nem volt kitörni.

Míg a mágia el nem kezdett érdekelni.

Az a durva mikor eladtam a lelkem az életem nagyon gyorsan megváltozott.

Egy kis idő múlva már az unió egyik legjobb országában voltam majd pénzem is sok lett utána vettem lakást kocsit most meg már dolgozni sem kell járnom.

Ha lehetne kirándulni igazából azt nézegetném hogy hova megyek egy hosszabb kirándulásra.

Covid előtt usa körutazáson voltam 3 hónapot.

2020. okt. 10. 23:06
 12/17 anonim ***** válasza:
89%

Honnan és miből lett pénzed?

Párod, barátaid vannak?

Nézzél sok Animet...és dolgozzál csak ne sokat, de jó munkát...

2020. okt. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
89%

#11

Ismerek ilyet is aki a nyomorból jött fel és ő se adta el a lelkét, szimplán jókor volt jó helyen és sok ilyen is van.

Lehet te ennek tulajdonítod a dolgot, de ez csak véletlen.

Nem tudom hogy ez kamu kérdés-e de mint mondtam én is ismerek ilyet, szóval miért ne?

De tényleg nem boldogít a pénz maga, azért érzel ürességet. Nem írtad hogy lenne társad az életben, lehet az is hogy magányos is vagy, meg ugye az unalom.

Tényleg jobb lenne ha jó dolgokra költenéd a pénzed, élményekre, vagy adakozz.

Tényleg jó lenne valami elfoglaltság is hogy ne csak unatkozz, mert az is sokat kivesz az emberből.

2020. okt. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
58%
Úgy írtok a kérdezőről, hogy nem is ismeritek. Én ott voltam a rituálén, amikor a vörös kecskét megidézte. Tényleg eladta a lelkét.
2020. okt. 11. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Milyen mágia volt?
2020. okt. 12. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Fekete, mely olyan fekete, mint a koporsó belseje egy borús éjszakán.

Vagyis, ez a fekete művészet, s ő, Haru a nagy fekete művészek között, a feketénél is... Feketébb!

2020. okt. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16 "nincs más fekete,

csak a Bodri kutyának

az orra hegye"

2020. okt. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!