Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az embereknek van rájuk...

Az embereknek van rájuk jellemző egyedi szimbólumaik, amikhez kötődnek; vagy létezik olyan szimbólum, ami a tulajdonságából vagy múltjából kiindulva ő hozzá kötődik?

Figyelt kérdés
Neked mi a szimbólumod?

2020. okt. 22. 00:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, számomra ez a 666.
2020. okt. 22. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olyan ami jellemző az nem általános hogy minxenkinek legyen

Amihez kötődnek, az szdrintem többnek lehet

Ami hozzá kötődik olyan meg szerintem hülyeség


Nekem van ilyen ami majdhogynem csereszabatos velem. A környezetemben ha erre hivatkozik valaki akkor biztosan rám gondol. Ennek ellenére nem gondolom, hogy különösebb kötődés lenne, főleg ha visszagondolok racionálisan arra hogy ez hogyan alakult ki. Mert azért valljuk be, nem igy születünk.

2020. okt. 22. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lucifer (Lv.101) ***** válasza:
100%
A nyilvános vécéken vannak bizonyos szimbólumok, melyek szerint csak egyes csoportok tagok léphetnek be. Így ők nagyon kötődnek ahhoz a szimbólum. Legalábbis szerintem, mert leléptem az egyik tiltózónában, és hangos sikolyok zavarták a slangózási műveletet.
2020. okt. 22. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!