Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen féle sátánista irányzat...

Milyen féle sátánista irányzatok vannak?

Figyelt kérdés

Én személy szerint a laveyi irányzatot vallom. Ami kb egy ateista vallás.

Pár napja küldött egy gyik felhasználó egy no name sátánista irányzatról linkeket. Átolvastam, hát baromság volt... így arra lennék kiváncso hogy hány db sátánista irányzat van és mik a neveik.



#Valamely sátánisták száma: #Laveyi sátánisták száma(): #Ateisták száma: #Keresztények aki szerint pokolra jutok mert kutatók a témába xd:
2020. okt. 22. 08:08
1 2
 11/12 Red Demon ***** válasza:

ismerem a lavey-félét... ismertem is személyesen egypárat.

pont olyanok, mint a b@ziskodó k@csög írritáló és undorító buli hajhász melegek. csak ezek feketében nyomják. sokan tiszta skizofrének. az egyik ezt valotta nekem:

én ezen a világon a pokolbéli munkámat gyakorlom.

tükröt mutatok neked. tükröt amelyben megláthatod, hogy mennyire önző vagy.

stb. így -úgy a pokolban ez meg az lesz a dolga.


volt aki azt mondta h ő a pokolból jött és ilyen meg olyan démoni rangja volt.

tiszta betegek.

2020. okt. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Az nem lavey féle volt xd laveyi nem hisz semmiben. Élet elvek alapján él kb. Őrültek mindenhl vannak. Laveyi sátánisták a spirituális sátánistákat és aki hisz valamiben azt nem tekintik a valódi sátánistáknak. Kicsit félre vagy informálva:) Wtf amúgy a téma ezen része. Aki hisz a sátánba az nem lehet laveyi sátánista. A 2 kizárja egymást.
2020. okt. 23. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!