Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mely ezoterikus vagy vallási...

Mely ezoterikus vagy vallási irányzatok vannak a Teremtőtől és melyek a Sátántól? Van olyan amelyik egyiktől sem?

Figyelt kérdés

2014. szept. 13. 01:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Miért, van Isten és Sátán?
2014. szept. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Minden vallás a sajátját tekinti a legfőbbnek és az összes többit hamisnak. Szerinted? :-)

Szerintem mind igaz, és mind csak egy aprócska darabjai a nagy egésznek.

Szerintem a politika van a Sátántól, ha van ilyen. :-)

2014. szept. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

minden vallás a saját által kitalált istenét takinti a legfőbb hatalomnak, és sokféleképpen nevezik, a többi vallás követőit, és azok isteneit, pedig általában a sátán követének titulálják.

ált ezért vannak még mindig a vallási konfliktusokból a területi háborúk(gáza, szíria, isis, libanon, irak)

mindegyik felekezet a maga igazát akarja.

2014. szept. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik gyógyítást tanít, az egyik sem gonosz.
2014. szept. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kereszténység és Sátánizmus?
2014. szept. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%

Mindegyik vallás az embertől van...


"Add fel a vallás minden változatát, s hódolj meg egyedül Énelőttem!"

2014. szept. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ahogy már a többiek is megírták, minden vallás a sajátját tekinti a legfőbbnek és az összes többit hamisnak/sátántól valónak.


> "Add fel a vallás minden változatát, s hódolj meg egyedül Énelőttem!"

Helyes a bégetés. Persze valójában arról van szó, hogy megpróbálják elhitetni, az ateizmus is hamis/sátántól való. Lényeg hogy ne gondolkozz, majd a vallás irányítói megmondják mit szabad gondolnod.

2014. szept. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Lehet hogy így éjfél felé már inkább aludnom kellene.


Most felfedeztem hogy a 6-os hozzászólónak volt egy első(!) mondata is, ami miatt a "Helyes a bégetés." rész és ami utána van, törlendő/figyelmen kívül hagyandó. :)

2014. szept. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
"Isten egy. Ám hívei meditációját követve az egy Isten számtalan alakot ölt." - Csaitanja Maháprabhu
2014. szept. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
enyilván csak a sátánisták vannak tőle. amik viszonta világban vannak vallási irányzatok azok mind igazak. egyazon isten, egyazon szellem több képben, több törvénnyel.
2014. szept. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!