Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valaki aki tanulja/ért/hisz a...

Valaki aki tanulja/ért/hisz a mágiában?

Figyelt kérdés

sziasztok! van itt olyan ember aki ért hozzá épp tanulja,foglalkoztatja a mágia. fekete,fehér az mindegy. mik a tapasztalatok? hogy kezdjem el?

ha nem hiszel benne is írj nyugodtan hogy pl miért nem. minden véleményre nyitott vagyok.

a válaszokat előre is köszönöm!



2020. nov. 29. 01:47
1 2 3 4
 31/33 Grimfox ***** válasza:
100%
Ahogy nézem nem ugyan arról a dologról beszélünk. Sem a tárgy, sem a nézőpont nem egyezik. Nem veled beszéltünk nagyjából ugyanerről, nagyjából ugyanígy kb 2 hónapja egy hasonló kérdésnél?
2020. nov. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla hogy bárkivel beszéltem volna a pénz és a spiritualitás kapcsolatáról. A nézőpont biztosan nem egyezik de a tárgy az ugyanaz. Tudom miről beszélsz, én is így gondoltam régebben de már teljesen másképpen látom a dolgokat. Így szép az élet. Kiszállok mert nagyon elment a beszélgetés fonala... .-)
2020. nov. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

végig olvastam, én speciel nem vagyok híve a "képző tanfolyamoknak" bár aza pár kellet és ma sem bábom hogy kifizettem még ha nem is használom.

A fizetősöknél tényeg viszonylag könnyebb "rávezetnek" a többi az egyénen múlik mit kezd vele, lényegében csak a tanácsadást fizeti ki az ember.

Régen mondjuk lehetett adományokat adni pl termést. De a valuta miatt sajnos fizetni kell s ahogy #25 is mondja meg van az ára, és ha belegondolunk képes éveket megspórolni az a párnap képzés, vagy az előadás származó megértés. Sajnos előfordúl a majmolás a csak így meg csak úgy hibája azaz nem saját hanem átvett információ, így igen ha nem a pénz ez jelentős hiba tud lenni.


Amit ki akarok hozni a képzés megéri az árát, az információ miatt.

A többi önerőből van adottságtól függően. S amint a tanítvány kilép a mestere árnyékából. Vagy ahogy az szülő elengedheti a gyermeke kezét, s képes a saját lábán onnantól óvó tekintettel készíti fel, hogy egy nap a a saját útját járhassa, akkor haladta meg a mestert/ a szülőt, azaz felnőtt.

Ma macerás, kivonulni a kolostorba tanítványnak szegődni, s mellette a házimunkát végezni (pl: tb) Így minimális összeggel hozzájárulnak a mester megélhetéséhez, enni inni aludni kell + az adók...

Nekem nincs tanítóm így macerás szerencsém csak annyi, hogy fiatalon is érdekelt az ilyen, így meditáltam. Saját okfejtéssel jutottam arra 2-3 év alatt amit idén egy 2 órás előadásban hallottam. azért a pár ezerért nem baj, főleg úgy ha jó úton jár az ember... 1 év alatt talán belül is megérti azt. legrosszabb esetben feltalálja a spanyol viasz 2-3 évvel később

2020. nov. 30. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!