Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az lenne a kerdesem hogy ha...

Lucifer Morningstar fan100000 kérdése:

Az lenne a kerdesem hogy ha mar van egy kis tapasztalatom a magiaban akkor hogyan tudom magamat fejleszteni?

Figyelt kérdés

Mar sok konyvet olvastam,appokat is neztem at hasznaltam de nem nagyon tudtam segiseget szeretnek kerni olyan emberektol akik jartasabbak ebben. A runa hasznalatot mar elsajatitottam es a runa ritualekat is de ennel "feljebb" nem jutok.


Akiknek nincs ebben tapasztalatuk vagy egyszeruen nem foglakoztattja vagy nem hisz ebben es igy nem probalt magiat hasznalni az kerem ne irjon!



2020. jún. 16. 23:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%

:DDDDDDDDDD


(Pszt... vingárdium levijósza...De nem én súgtam a varázsigét tesó!)

2020. jún. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Aztán egy kicsit több tapasztalatod lesz, és abbahagyod. Mert sikerül elérned dolgokat, viszont hasonló fontosságút meg elveszítesz. És egy idő után nem kockáztatsz.
2020. jún. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
És mi az,amit már meg tudsz csinálni?
2020. jún. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Mit akarsz elérni a mágiával? Hol tartasz benne?
2020. jún. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3/4

Egy par ritualet, demon es szellem idezest

Egy keves olyan runa iget amivel a minden napokban segithetek magamon

2020. jún. 17. 10:00
 6/12 A kérdező kommentje:
El erni momentan semmit csak amiket meg tapasztaltam eddig az engem nagyon meg fogott ugye runa ritualeval sajnos nem mindig tudok idezni mivel ez meg a leg kisseb leg gyengebb magia ezert szeretnek fejlodni hogy ha idezek akkor tenyleg tudjak idezni
2020. jún. 17. 10:02
 7/12 anonim ***** válasza:
9%

"El erni momentan semmit"


Ha 100 évig tanulmányozod a mágiát, akkor is csak ugyanitt fogsz tartani.

2020. jún. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

Az igazi mágia fejben kezdődik a runa és a többi azok csak rezgéseket segítő dolgok, de az elmédben mágiázól, amiben segítenek a fizikális mozdulatok, mint a jóga, tai-chi, és a segédeszközök mint a runa, energiákkal előre feltőltött tárgyak, vagy természeti jelenségek, pl újhold, és a sok egyéb.

Szóval te még semmit sem csináltál. Ha mágiázni akarsz akkor ülj le és meditálj, lehetőleg napi sokszor. Próbálj érzékelni, kapcsolódi elméden kívül létező dolgokra.

2020. jún. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%

Elolvastam a kommenteket is

csak annyit fűznék még hozzá, hogy a megidézés nem úgy megy. Amikor én próbálok idézni, jellegüktől függően 3 dolog törtémik, mindig ugyanaz.

Szellem- a szellemek ugye halott emberek akiknek van valami kattanásuk, meg a szellemlét kicsit olyan mint az alvás. Általában vagy odajön aki közelbe van, vagy nem.

Angyal- akit hívsz odajön. Általában megkérdezem, hogy van-e fontos dolga, de mindig elég profik, hogy ráérjenek fizikailag is odajönni.

Démon- ha láttál már végtelen közönyt, akkor voltál spirituálisan kapcsolódva egy démonra akit hivogattál. Mintha meg se hallanák.

2020. jún. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

TOba


Elosszor is szaz evig nem fogok elni(ha ha csak vicc nem kell meg olni)

Es hat ha igy kondolod akkor oke

2020. jún. 19. 00:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!