Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kinek mi a véleménye a Spirit...

Kinek mi a véleménye a Spirit of Eridu, Raum666 és az eféle weboldalakról? Kik szerint van némi valóságalapja és kik szerint baromság az egész?

Figyelt kérdés

#Raum666 #Azella666
2020. dec. 3. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
természetesen semmi valóságalapja nincs. roleplayhez viszont jól hangzik
2020. dec. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Azt hittem, már régen kinőtték ezt a baromságot az emberek...
2020. dec. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van igazság alapjuk a Raum666 sátánista ideológiát tanácsol, nem érdemes vele foglalkozni, Több milliárd ideológia létezik, nem kell elkötelezödni csak tisztábban lenni azzal hogy vannak, bizonyos intelligenciával rendelkező létezők. Démonok, istenek, Loák stb.

A Spirit of Eridu oldal nem tűnik elköteleződöttnek, itt érződik is a mágia függetlensége, nem úgy mint a Raum666-nál amire rakatitok és egyből "Állj át a sötétoldalra, mert háború van és a sötétség nyer" stb.

Egyébként spirituális embereken belül is megosztó ez. Valaki szerint nincs is sötét és világos oldal, csak az hogy te mire használod az erőt. Persze mint mondtam kismilliárd ideológia, elmélet és vallás létezik + azok félreértelmezése.



Én személy szerint az Annw oldalt ajánlom :D Ez talán kicsit boszorkányos.


[link]

2020. dec. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok persze sok mágia, mágus és nem kizárt hogy a mágia eredete is (bibliai) sátánizmusra vezethető vissza. De nem esküd tenned az ördögnek a sátánnak stb ha nem akarsz!!! A mágia arról szól, hogy te mit akarsz! De tanácsos egy szakértőt keresni és vele konzultálni, hogy vezessen adjon tanácsot stb
2020. dec. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!