Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy tudnék alkut kötni egy...

Hogy tudnék alkut kötni egy démonnal?

Figyelt kérdés

Szeretnék újra fiatal és szép és szexi lenni. Bármit megadnék érte. 25 vagyok. Öreg és ronda. Úgy érzem nekem már késő. Volt egy öngyilkossági kísérletem egy éve és majdnem meghaltam. Rengeteg borzasztó dolog történt már velem...talán el sem hinné senki. Bármit megtennék azért, hogy visszakapjam azt a külsőt, amiért keményen dolgoztam , de elveszítettem és már sosem kaphatom vissza.


Könyörgöm, ha valaki tudja hogy lehet alkut kötni egy démonnal segítsen! Az sem érdekel, ha a fél életemet elvenné, vagy csak egy évig létezhetnék utána. Csak boldog akarok lenni a külsőmben.



2020. dec. 17. 03:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ és kedvességet.

#4 Nem értem, amit mondasz. Kifejtenéd bővebben?

#10 Nem értem miért, de erről valamiért a Ready or not c. horror vígjáték jut eszembe.

2020. dec. 17. 15:22
 12/14 anonim ***** válasza:
75%

4-es vagyok.

A lényeg, hogy nem kell alkut kötnöd velük, csak kérd a segítségüket.

Erősítsd meg magadban a valódi célod. Szép akarsz lenni. A régi külsőd akarod. Ha ez minden vágyad akkor sikerülhet.

Egy démonidézéshez hasonló dolgot elvégzel ügyesen és akkor kapcsolatba kerülhetsz velük.

Ez a lényeg.

2020. dec. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
75%

Na szval


Ha mágiával el akarsz kezdeni foglalkozni. Mert nem érdemes alkut kötni senkivel, sőt én nem is halottam olyat hogy ilyet csináltak volna a legendákon kívül. Szóval foglalkozz a mágiával. Hidd el javítani fog az önképeden.

Főleg, hogy érdemes mellette a pszichológiát tanulmányozni mert döbbenetes módon összetud helyenként kapcsolódni. Másrészt jógázz és meditálj, és olvas nagyon sokat, a témában sok könyv van.

2020. dec. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
55%
A szellemlovas talán tud segíteni.
2021. jan. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!