Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Voltál már Nadin-nál a halottl...

Voltál már Nadin-nál a halottlátónál?

Figyelt kérdés

Nem rég hallottam Rákóczi Feri történetét, mert ő elment hozzá! De azt is tudom hoyg fura mód a nagyon szkeptikus emberek katatnak rá erre a témára.

Viszont az oldalán találtam írásokat és közte volt egy, mely Hitlerről szólt... No mondom "remek". Elolvastam: e szerint a fürer most arab MILIÁRDOS!!!! - mert hoyg újra kellet születni mert öngyilkos lett... de hol itt az igazság tétel, több milói ember most meg milliárdos!? - hát köszönöm de ilyen isten nekem nem kell!!!

Ezoterikus szülők neveltek, de én mindig viszolyogtam ettől... egyszerűen rosszul vagyok ettől a vég nélküli skizofréniától. Ezt azért mondom, mert több iylen könyvet olvastak nekem, meg magam is olvastam. Borzasztó.

Amúgy meg ilyen tisen ellen én is lázadnék, mint Lucifer! Normális az iylen?


A kereszténység se jobb de ott legalább keretbe van foglalva, de ez... minden médium mást állít...



2021. febr. 16. 16:03
A kérdező szavazást indított:
Kókler.
Téynleg lát.
13 szavazat
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Meg egyáltalán 25 Ezer egy óra, a legtöbb tanító ingyen csinálta ezt a vallástörténetbe.
2021. febr. 16. 16:04
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem voltam nála személyesen. De anno az egyik tv műsorban szerepelt és betelefonáltam hozzá. Minden igaz volt, amit akkor mondott és az is, amit utána is! Szóval semmiképp nem tartom kóklernek. Mondjuk lehetne olcsóbb, de ingyen sztem senki nem várhatja el, hogy dolgozzon..!
2021. febr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
1-es. Ezek szerint a fő gondod hogy 25 Ezret kér óránként és nem ingyen csinálja. LoL
2021. febr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem nem ez, sahnem a nagyok ingyen csinálták de mid egy! Meg milyen isten az iylen aki egy tömeggyilkost arab milliárdossá tesz? Ezen gondolkodjatok el!
2021. febr. 16. 16:41
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező! Mi lenne, ha előbb a saját hibáidon javítanál, mielőtt mást nyilvánosan kritizálsz? Helyesírás pl...
2021. febr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
ny* tessék,a z nem fontos hogy millió ember élete ment tönkre az istenke ha minden igaz meg milliárdossá teszi azt a mindjárt mondom mit!
2021. febr. 16. 16:47
 7/14 Grimfox ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy isten tette milliárdossá? A saját erejéből, akár piszkos módszerekkel is, de nem érhette el? Istennek ehhez semmi köze.
2021. febr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jaj annyira együgyűek vagytok
2021. febr. 16. 17:09
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
8: ezt pont te állítod?! :) Magadra s magadról mondtál ítélet..
2021. febr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Miért is mert egy gyilkos reinkarnálódhat? vagy neki is jár a kegyelem? gondolkozz már egy kicsit el erről az egész bizniszről, emg erről az istenről is....
2021. febr. 16. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!