Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha valakit woodoo babával...

Ha valakit woodoo babával megátkozok, az fekete mágia?

Figyelt kérdés
és rám is visszaszáll az átok, van rossz karma... stb?
2010. aug. 17. 11:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Ja.
2010. aug. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
56%
Nem! Leszállnak az égből az angyalkák és megdicsérnek hogy milyen kedves vagy. Miután tapasztalatlan kezdőnek tűnsz, valószínű hogy CSAK rád fog hatni. Sok sikert!
2010. aug. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
11.32 szte meg te nem vagy vmi haladó szellemiségű ember, ha így beszélsz... le vagy értékelve ! :p
2010. aug. 17. 11:35
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Mert te aztán haladó szellemiségű ember vagy az átkaiddal.
2010. aug. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
Haladó szellemiségű nem hisz az átkokban! Ezek középkori maradványok az ostoba,hiszékeny emberek számára!
2010. aug. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
miért kell mindig azthinni h ezt a kérdező ki is akarja próbálni?! Azért tettem fel a kérdést, mert érdekelt! (bár gonodoltam h a válasz pozitív lesz...)
2010. aug. 17. 11:47
 7/14 anonim ***** válasza:
30%

Teljesen mindegy hogy ki akarod-e próbálni, a kérdésed iszonytatóan hül­ye. Komolyan, mi más lenne, mi más lehetne egy átok mint fekete mágia.

Ennyi erővel megkérdezhetnéd azt is hogy: "Ha levágom valakinek a bal kezét, az vajon fájni fog neki?"

Vagy: "Ha átúszom a Balatont előfordulhat hogy vizes leszek?"

De most tényleg. SZERINTED?

2010. aug. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%

1. Igen.

2. Rád is(vagy csak rád).

3. Nincs jó vagy rossz karma. Felelősségnek és következménynek hívják.

2010. aug. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy fekete mágia. A woodoo lélekmanipulációs mágia, és mint ilyen mindig visszahat. Minél kevésbé értesz hozzá, annál jobban.
2010. aug. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem itt arra akart kilyukadni hogy esetleg "jó" célból akar átkozni(pl az átkozott személy valaki életére tör és így akarja úgymond megmenteni... tudom, hülye példa de máshogy nem tudtam...)

Ezért jó lenne ha nem hurrognátok le senkit azért mert esetleg vééletlenségből nem tud valamit... azért van ez az oldal, nem?!

2010. aug. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!