Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Nem birok elfelejteni egy...

Nem birok elfelejteni egy embert, gyanítom hogy mágia van a dologban, hogyan emelkedjek felül?

Figyelt kérdés

4, ismétlem négy !!! éve !! megismerkedtem valakivel. elég intenzív kapcsolat volt ,kívűlről nézve többet szenvedtem benne mint boldog voltam, belülről a szívemben pedig a találkozások akkora energiákat mozgattak meg, hogy nem lehet körülírni. az az érzésem, hogy ez életem meghatározó kapcsolata. előtte, és utána is voltak partnereim-- de senkivel, egyetlenegy emberrel sem éreztem azt, és a mai napig nem érzem senkivel azt, amit iránta. és tudom ,hogy nem is fogom.

gyanítom, ezt nevezik szenvedélynek.

lassan elpusztulok benne és az emlékképekben amit őrzök róla.


senkinek nem mesélek erről. a jelenlegi partnerem tud róla, hogy volt ez a kapcsolatom, de azzal nem szomorítanám hogy minden nap meghalok kicsit, mindennap ugyanannyira fáj, mint amikor először eltávolodtunk egymástól, hiába tért vissza később- mint amikor örökre eltűnt.

próbáltam megfogalmazni, mi az amit érzek mi ez a kötődés, ikerláng, lelki társ? de inkább testi kapcsolat volt és csak az volt a vágyam, hogy eggyé legyünk. mindent félredobtam amikor feltűnt. amikor meg eltűnt összeomlottam. fél év összevisszaság után örökre lelépett.

tehát ez egy rettenetes rövid, intenzív, szenvedélyes kapcsolat volt részemről. és azt gyanítom a férfi sem volt közömbös, bárhol talált volna magának szebb jobb nőket, mégis visszatért hónapokig.

de az a leborzasztóbb hogy 4, egymás nélkül töltött rettenetesen hosszú év után is ugyanugy a betege vagyok. rettenet rosszul vagyok, elképesztően sokat gondolok rá, miközben könnyezek, és én teljesen belebetegszek. soha egy kapcsolatom nem merített ki ennyire.igyekeztem meggyőzni magam hogy csak alkalmi esetekre kellettem, pótléknak használt, szóval hogy rossz érzetet keltsek róla, de annál rosszabb. belepusztulok. elfelejteni ugysem tudom.akkor én is meghalnék. már nem egyszer megfordult a fejemben az öngyilkosság, de ha eldobom az életem, csak az derül ki hogy nem tudtam mit kezdeni nélküle, hogy gyenge jellem vagyok, ami nem igaz, őrlődtem eleget. egyik partneremről sincsenek ilyen vivid, vibráló emlékeim. teljesen belebetegedtem.

aztán arról győzködtem magam, hogy a férfi vesztett többet hogy eltűnt, nem lehet olyan boldog most, mint anno amikor egymásra néztünk és a rengeteg titkos dolgok. de ezt azért nem tudom megértetni magammal, mert akkor miért kellett hogy vége legyen? nem tudom meggyőzni magam sehogyan. csak hogy elsüllyedek.

néha azt érzem hogy eltolódott az idő, mi rosszkor találkoztunk de eggyé kell lennünk, találkozni fogunk még. de hát 4 év után? képtelenség, ha a reális esélyeket nézzük. mégis mindig van egy szelete a gondolataimnak, amik a találkozásra fókuszálnak. de már valószinuleg semmit se tudnánk egymással kezdeni. ugyanakkor azt érzem hogy nekünk közös a jövőnk, mindig magam mellé képzelem, de egyre kevesebb az idő, nem tudom hogyan lehetne ez lehetséges. a titkos gondolataim csak rá fókuszálnak. Amikor már elterelem a figyelmem, nem sokkal később intenzívebben tör fel az emlék és az elképzelt jövőkép. totál össze vagyok már zavarodva.nem tudok aludni, általában teljesen lefárasztom magam. a maximumra hajtom magam a tevékenységeimben, hogy a külvilágnak ne tűnjön fel emnnyire összeomlottam egy ideje.


Bármilyen észrevételt, tanácsot meghallgatok- itt közösben vagy akár privben.


2021. márc. 2. 00:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
elmével és önmegfigyeléssel...
2021. márc. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Hát mondd meg a pasinak ezt szépen, hogy Józsi te mágus vagy, vagy mit csináltál velem hogy még ez van így 4 év óta? Aztán akkor elmondja:

a/ ő nem érez ilyet, vagy nem nyilatkozik, nem érdekli

b/ valami neki is fura

És akkor legalább megtudod az ő álláspontját.

A jelenlegi párod persze vérig fog sértődni pedig erről nem tehetsz.

2021. márc. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Elég önző vagy. Van egy párod aki szeret és veled tervezi az életét, te viszont simán eldobnád ha ez a másik fószer hirtelen feltűnne a semmiből. Igen is joga van a párodnak tudni róla.
2021. márc. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

13 vagyok.

4 év alatt nem sikerült elfelejtened az embert, szakember segítsége meg nem kell... Mondd el neki, és add meg a lehetőséget neki hogy találjon valakit aki viszont szereti.

2021. márc. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

tud róla!!! csak arról nem hogy mennyire össze vagyok törve. nem tud mit kezdeni ezzel, én se tudnék fordított esetben.- meg a saját esetemben sem csak felismertem hogy ez kínos, és értelmetlen. csak szabadulni nem tudok.


A kapcsolatunk alapja a bizalom. amikor kivagyok inkább elvonul a háttérbe, és kivárja amig lenyugszom.

2021. márc. 2. 01:47
 16/23 anonim ***** válasza:

Akár én is írhattam volna a sztorit, kivéve hogy én kb egy év után helyre tudtam tenni magamban a dolgot. Mert pontosan tudtam hogy idealizálom őt, és azt is, hogy neki ez soha nem arról szólt, amiről nekem.

Azt érzem a leírásodból hogy a te esetedben is ugyanez a helyzet. Össze kell kapnod magad és rájönnöd hogy magadat gáncsolod el folyamatosan, mert mást látsz bele mint ami volt, és mert amiket gondolsz róla, hogy ő milyen különleges, az nem a valóság, csak te magad ruházod fel őt ezekkel a pozitív tulajdonságokkal.

Inkább meg kéne becsülnöd azt a férfit aki jelenleg is melletted van nap mint nap.

2021. márc. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:

Én is hasonló cipőben vagyok mint te. Nálam ez a dolog immáron 1 éve tart. Éjjel nappal ő jár az eszembe, állandóan lesem a közösségi oldalát épp mit oszt meg.

Mint írtam, egy éve csak ő van éjjel nappal. Nem ismerek magamra. Majdnem 55 éves a férfi és én 30 sem vagyok.

Nem értem. Nem is értettem soha. Miért?


Ez az ember egy ideig körülbelül 1 kilométerre lakott tőlem, utána elköltözött.

Csak látásból, de még inkább abból sem ismertem őt, inkább hallottam róla dolgokat.


OK. 2018 ősz környékén költözhetett el a környékről.


Erre 2020! Február valamelyik napján egyszerűen a semmiből eszembe jutott... Próbáltam keresni közösségi oldalon, meg is találtam, dehát ok... Egyre gyakrabban eszembe jutott... Majd valami csodával határos módon szembe jött velem a profilja egy internetes társkereső oldalon...


Megismerkedtem vele kicsit bővebben immáron a társkereső oldalon... Egy elmebeteg ferfi.

Egy semmirekellő, utolsó hazug disznó, aki minden nőt kihasznál. (Ezt az ex barátnőtől tudtam meg) aki szintén milyen véletlen hogy egy fiatal, szép, csinos lány...


A mai napig szórakozik velem ez a pasi, hülyít, átver, hazudik, más nőkkel csetel, talonban tart, és ezek után igazat adok a volt barátnőjének.


A pasinak nincs saját lakása, de még csak albérletet sem tart fenn, ismerőseinél lakik, és nem nagyon dolgozik... Egy semmirekellő ,,here,,.


Mégis odáig még vissza vagyok érte!!! Mindezek ellenére!!

És hónapok óta csetelünk, telefonálunk, stb...


Már rég el kellett volna küldenem a francba... És minden kapcsolatot megszakítani egy ilyen szívtelen elmebeteg emberrel aki csak szórakozik velem mint egy bábuval , azonban képtelen vagyok rá...


Én is valami mágiát gyanítok a dologban... Valószínűleg én nem is tudtam róla és ő kinézett magának engem amíg a közelemben élt... Fogalmam sincs milyen mágiát csinált, és hogy a francba csinálta de sikerült neki.

Hogy miért ,,hatott,, több mint 1 évvel a költözése után azt ne kérdezd... Egyszer csak előkerült a semmiből 2020. Február óta se éjjelem se nappalom...


Elegem van ebből. Tipikusan utálom már mint a s*rt... De képtelen vagyok nemet mondani neki. Se veled se nélküled. Át érzem a helyzeted...

2021. márc. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

Ja az ex barátnőjével leveleztem, a közösségi oldalon, mert rámírt.


Érdekes... Egy hajléktalan férfi, aki állandóan vándorol mint egy kóbor kutya, nincs semmije, a nők tartják el őt.


És mindig egy fiatal és csinos lány akad neki. Az ex barátnője szerint ő tartotta el a pasit sokáig csak utána besokallt a lány és szakított vele.


Tuti valami mágiát csinált ez a pasi is. Utálom, de képtelen vagyok megszakítani vele a kapcsolatot.


Hogy hogyan lehet ezt megoldani, hogy örökre elfelejtsem, fogalmam sincs.

2021. márc. 2. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

Bocsi ha kicsit átláthatatlanul fogalmazok álmos vagyok már...


A lényeg hogy a történtek után, összeállt a kép részemre, és biztos vagyok benne amíg a közelemben élt/ lakott, úgy kifigyelt magának engem, valami mágiát vagy varázslatot csinált, ami később hatott csak, vagy még egy év múlva is visszajött néha a környékre nemtudom.


Egyszerűen nem tudom hogy csinálta. Utálom mint a s*zárt, de most is várom mikor ír, és válaszolhassak neki örömmel. Ez nem normális dolog. De nem tudok nemet mondani. Valami átok van rajtam biztos ilyen szerelmi kötés. Sajnálom. Így jártam.

2021. márc. 2. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

utolsonak:

nagyon erős vonzalom??

keritsunk egy jósnőt biztos ami...

2021. márc. 2. 03:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!