Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Több év meditáció után telepat...

Több év meditáció után telepatikusan kommunikál velem egy entitás.Mennyi tudást és segítséget fogadnátok el tőle?

Figyelt kérdés

Több év az 10 évet jelent.

Első év a tudat behangolását jelentette erre az útra, lecsendesítését.

Figyelni a mozdulatlanságot.Később elkezdtem érezni dolgokat, de csak finoman.Ez az érzék a tapintás érzéséig jutott meditációban.Az energiát éreztem mint valami sűrű anyagot.Irányítani tudtam,befolyásolni.Ehhez a kezdeti időszakhoz kapcsolódik sok paranormálisnak mondott de valójában természetes képesség is amit felfedeztem ezután magamban.Chi vagy éter energiának is lehetne nevezni, amit érezni később irányítani tudtam.Kezdetben a távolból ráhatást gyakoroltam könnyű dolgokkal majd később nehezebb dolgokkal.Egy idő után megijedtem mikre voltam gy képes, majd következett egy kis szünet a meditációban, hogy mindezt emésztgessem.Pár hónap múlva mikor feldolgoztam mentálisan minden tudást újból meditálni kezdtem.

Teljesen mást éreztem.Egy erőt, ami hívott irányítani akart.Sugalmakat mutatott ami finom érzések formájában megnyilvánult, később mintha valami filmet néznék képek mindehonnan, majd jött a kommunikáció alapja.

Fura volt megtapasztalni papírt és tollat kellett a meditáció kezdete előtt odarakni ahol meditáltam.mikor transzba estem a végére a lap tele volt írva.

Mágia és a tudati erők alkalmazása volt rajta ebből sok írás lett.

Így indultam el ezen az úton.Mivel közösséget kerestem ahol ezt továbbfejleszthetem külföldre költöztem,ahol egy csoport hasonló dolgokkal foglalkozik.

Egy év után jelentkezett egy entitás mint mester, közölte hogy ő volt az aki eddig vezetett segített mindenben.

Gyakorlati mágiában segít hogy a tudást elmélyítsem.

Kérném anyagi és egyéb egyszerű dolgok miatt ne keressen senki nem ezért kérdeztem ezt.

Amit akartam mindent megkaptam már, anyagiakban ,érzelmekben, mindenben amit ember akarhat.

Engem inkább az érdekelne más is tapasztalt meditációval, elmélkedéssel hasonlókat?

Ha valaki használta itt a meditációt évekig meddig jutott az alkalmazásában?

Tisztelettel, egy úton lévő vándor-kereső.



2021. febr. 27. 19:39
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
39%
Szép történet. Lassú taps. Nekem ott tűnik azért kicsit hiteltelennek, hogy ha kíváncsi vagy mások tapasztalataira, miért nem olvasod el egyszerűen a témába vágó gyk. írásokat? E nélkül a bevezető nélkül. Vagy gugli a barátod?
2021. febr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
71%
A te polaritásod és a "mester" polaritása érdekes lehet...a szövegkörnyezetből inkább önmagad szolgàlatára irányul ez a tanulás, jól értem?
2021. febr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Öncélú volt a tanulás, mai napig az is.

Remélem itt lesz pár válaszíró, aki hasonló dolgokat gyakorol.

2. válaszíró.Értem mire gondolsz, ezeket az anyagokat is elég jól áttanulmányoztam, ehhez a filozófiához meditációhoz alapvető ennek a tudásnak az ismerete.

Remélem te is azon az úton jársz már mint én.

2021. febr. 27. 20:26
 4/34 anonim ***** válasza:
78%
Kérdésedre válaszolva, egy démontól aki kökeményen megvezet, nem szívesen fogadnék el tanácsokat. Főleg, ha még különböző áldozatokat is kér időnként!
2021. febr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Az entitás aki a tudást átadta magasabb dimenzióban van, oda vezet mindenki útja, aki halad a okkultizmus ösvényén.

Valaki másokat szolgálni akar rajta, valaki mint én felhasználja ezt a tudást és erőt arra hogy minél gyorsabban fejlődjön és elérjen mindent amit akart, hogy gyorsabban letudja itt a földön a tanulást.

2021. febr. 27. 20:31
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen az entitás önzetlenül segít...most készülsz megfizetni az eddigi árat, és balekokat gyűjteni magad köré, akik tudásszomjból majd téged és az uradat szolgálják ☹️

Nem kívánok sok sikert, sötét barát ☹️

2021. febr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
92%
5-ös Az igazság majd a halálod napján kiderül. Mármint, hogy valóban azon az pozitív fejlődési úton vagy-e amit leírtál, vagy csak szimplán nagyon durván eltévedtél. Remélem, az első.
2021. febr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Nem a pozitív fejlődést képviselem hiszen a tudást amit kaptam, önmagam segítésére használom, nem másokra.

Ezért érdekelne ezen az oldalon is van-e olyan aki gyakorol meditációt vagy más technikákat önmaga fejlődésének a felgyorsítására?

2021. febr. 27. 20:44
 9/34 anonim ***** válasza:
2021. febr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
49%
Kamu
2021. febr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!