Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Jósok, mágusok adnak pénzvissz...

Jósok, mágusok adnak pénzvisszafizetési garanciát?

Figyelt kérdés
Valemelyik szolgáltatás nem jön be pl. szerelmi mágiánál Bori és Gedeon nem jöttek össze vagy pénz mágiánál, inkább csökken mint nő a bankszámla egyenleg vagy jóslásnál teljesen téves a jóslat stb...

2021. márc. 5. 13:52
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
9-es Ha valaki bármilyen szolgáltatást végez amiért pénzt kér el, abszolút elvárható lenne valamilyen garancia. 50-500.000Ft-os tételekről beszélünk!
2021. márc. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Nem, mivel ez egy szolgáltatás, amiről te döntöttél hogy igénybe veszed
2021. márc. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmész egy asztaloshoz és rendelsz egy konyhabútort ott is te döntöttél hogy igénybe veszed vagy sem. Csak annyi a különbség, ha az asztalos nem teljesíti a megrendelt szolgáltatást akkor, vagy nem fizeted ki vagy feljelented.
2021. márc. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

#11

Ha tehát kikap a csapat, vagy nem tetszett a meccs, fizessék vissza a jegyárat?

Ha nem tetszett a film, adják vissza a pénzt?

2021. márc. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
14. Ha a meccsen nem az a két csapat játszik amire jegyet vettem vagy, nem azt a filmet vetítik amire befizettem, igen akkor fizessék vissza a jegy árát. Mert nem azt kaptam amire befizettem! :-)
2021. márc. 5. 15:35
 16/26 A kérdező kommentje:
13. Érvelése teljesen reális.
2021. márc. 5. 15:36
 17/26 anonim ***** válasza:

#15

Te jóslatot kértél, fizettél meg, és meg is kaptad.

Ja, hogy adott esetben nem jön be? Úgy jártál, ahogy a meccs sem tetszett, vagy kikapott a csapatod. De ettől még lejátszották azt, és te ott voltál.

2021. márc. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
#13 Vajon miért tud vállalni garanciát az elvégzett munkáért egy asztalos és miért nem tud egy mágus? Mert a második egy hatalmas kamu és ezt pontosan tudják a jósok,mágusok is.
2021. márc. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
17. OK. Te rendelsz egy konyhabútort piros színben és az asztalos leszállít egy citromsárga, az eredeti rendelésehez képest méretében és kinézetében teljesen eltérő végterméket. Akkor is azt mondod, hát így jártam. Rendeltem valamit ami nem tetszik és még használni sem tudom mert nem fér be a konyhába. De ettől még az asztalos leszállította.
2021. márc. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

#19

Nem, mert ahogyan egy jóslásnál, úgy egy sporteseménynél sem garantálható, hogy számodra megfelel az a végtermék. Egy filmnél sem, ha még nem láttad.


Egyébként egyedi megrendelésre (pl. méretre szabott bútor) nem érvényes elállási jog, halkan hozzáteszem.

2021. márc. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!