Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az utóbbi pár évben semmi, de...

Az utóbbi pár évben semmi, de semmi se jön össze, egy poharat nem bírok arrébb tenni úgy hogy ne törjön össze, nem hittem ebbe, sőt, el is ítéltem,de ki utat akarok találni ebből,minden követ meg akarok mozgatni. Ki a legjobb Bács-Kiskun megyében?

Figyelt kérdés

Olyan érzésem támadt mintha elátkoztak volna, semmi se jön össze, lég hétköznapibb apróságok se.Mellesleg nagyon sokan irigykednek rám, ezért is (ha létezik egyáltalán) logikusnak tartom hogy elmegy valaki hasonló helyre és rontást tesz rám.

Az lenne a kérdésem hogy Bács-Kiskun megyében hova érdemes fordulni ilyen problémával?ki a legjobb?

Aki negatív válaszadók (hülye vagy hogy hiszel ilyenbe és stb) kíméljenek, előrébb nem leszek vele. köszönöm előre is a válaszokat.



2021. márc. 16. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Bár nem ismerek senkit Bács-Kiskunban aki tudna neked segíteni, de egy biztos. Ha te tényleg hiszel ebben, azzal energiát adsz neki, és méginkább bevonzod a sikertelenséget.
2021. márc. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Grimfox ***** válasza:
74%
A baj az, hogy majdnem biztos, hogy nem átok van rajtad, de ha elmész egy ilyen átoklevevő, szellemigyógyító csodaemberhez, az logikusan azt fogja mondani, hogy az van rajtad, mert így tud pénzt keresni. Jobb lenne, ha keresnél magadnak egy átoktörő módszert egy könyvben, vagy interneten(elég sokat felraktak, néhány még működik is), és elvégzed te magad. Átoktörés, így nem fogsz megadnak ártani vele, ha valójában nincs is rajtad átok, de nem húznak le mindenféle csalók.
2021. márc. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Auratisztítás, üresmeditáció, jóga.


SPIRITS OF ERIDU


[link]

2021. márc. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igen én is így voltam ezzel 1. 2. valaszadók.

de már annyira megmagyarázhatatlan számomra hogy ennyire semmi se jön össze nekem hogy már logikus,ésszerű dologra nem tudtam gondolni.Bennem is az az érzés van hogy csak lehuzatom magam pénzel de mi mást tehetnék? Úgy vagyok vele már hogy vagy vagy, vagy be jön és jobb lesz vagy nem, de ha nem is akkor megprobáltam.

2. Pontosabban hol van ilyen az interneten?

2021. márc. 16. 18:18
 5/11 Grimfox ***** válasza:
Szétszórva. Jobbára angol nyelvű oldalakon. Ha beírod, hogy "átoktörő rituálé" akkor magyarul is biztos ad ki, de ha beírod, hogy "curse breaking ritual", akkor nagyobb választékot kapsz, nagyobb eséllyel, hogy olyat találsz, ami működik is. Kis támpont-olyat keress, ami tényleg rituálénak néz ki, nem annyi az egész, hogy gyújts egy gyertyát, és gondolj szépeket, gondolj fényre, ami megtisztít, meg hasonlók. Ami tényleg rituálénak néz ki, az nagyobb eséllyel fog működni. Ha angol oldalon találsz rituálét, és van hozzá ráolvasás, azt fordítsd le a lehető legpontosabban magyarra, mert az ilyesmit az anyanyelveden kell végezni.
2021. márc. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!! Utánna nézek.
2021. márc. 17. 07:56
 7/11 anonim ***** válasza:
Sikerült találnod valamit?
2021. márc. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem sok időm van mostanság,annyi melo van hogy 6 kor megyek későn jövök,de hétvégén a vasárnapom talán szabad lesz akkor majd rá nézek! Köszönöm. :)
2021. márc. 18. 22:00
 9/11 A kérdező kommentje:

kerestem magyarul,találtam párat be másolok 2-3at.


Átok eltávolítása: Ha úgy érzed, hogy megátkoztak, akkor szükséged lesz három szelet péppé tört fokhagymára, amit helyezz egy el tálka vízbe, amit tégy az ágyad közelébe minimum három napra. Emellett dörzsöld be egy kis fokhagymával a cipődet, amivel az első lépés, amit majd megteszel, az otthonod ajtajának átlépése legyen! Ezáltal nemcsak megszabadulsz az átoktól, hanem védelmet is vonsz magad köré.



Átok megfordítása: A szabadban kell elvégezned ezt a villámpraktikát, ha egyszerűen visszaküldenéd az átkot annak, akitől kaptad. Ennek a feladatnak a teljesítéséhez szükséged lesz egy üstre, vagy fazékra, egy halom tölgyfaágra, néhány szem fagyöngyre, vízre, egy kiló sóra, néhány hajszáladra és levágott körmödre.



A sóból szórj magad köré egy szent kört, majd a tölgyből rakj tüzet, ami fölé helyezd el a vízzel teli üstöt vagy fazekat. Engedd forrni a vizet, amibe tedd bele a hajszálaidat és a kördarabkáidat, végül dobd bele a fagyöngyöt. Ezzel meg is fordítottad az átkot. Amikor a víz felforrt, akkor öntsd ki a földre.


Átoktörő varázs

Szerezz egy mogyorófa vagy bodzafa, esetleg csipkebogyó faágat. Elég egy kis darab. Aludj együtt három napot a faággal, de előtte minden este mondd: „Minden átok és rontás szálljon át ebbe a fába!” Majd szombaton este, fogyó holdkor gyújts egy fehér gyertyát és vedd kezedbe a fadarabot. Mártsd bele sós vízbe és tartsd a kezeid között, miközben ezt mondod: „Gyengülj, haldokolj, pusztulj rólam átok. Épp itt az ideje, hogy valaki megtörje hatalmadat és ez a hatalom az angyalok segédkeze! Ahogy ketté roppansz, abban a pillanatban felszabadulok és véget ér a balsorsom!”


Előbb relaxálj, éld át a pillanatot, készülj fel és mikor érzed az időd, törd ketté. A darabjait pedig ásd el vagy szórd el messze az otthonodtól.


szerinted ezek jók lehetnek?

2021. márc. 21. 17:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Próbáltad valamelyiket? Bevált?
2022. jan. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!