Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az utóbbi pár évben semmi, de...

Az utóbbi pár évben semmi, de semmi se jön össze, egy poharat nem bírok arrébb tenni úgy hogy ne törjön össze, nem hittem ebbe, sőt, el is ítéltem,de ki utat akarok találni ebből,minden követ meg akarok mozgatni. Ki a legjobb Bács-Kiskun megyében?

Figyelt kérdés

Olyan érzésem támadt mintha elátkoztak volna, semmi se jön össze, lég hétköznapibb apróságok se.Mellesleg nagyon sokan irigykednek rám, ezért is (ha létezik egyáltalán) logikusnak tartom hogy elmegy valaki hasonló helyre és rontást tesz rám.

Az lenne a kérdésem hogy Bács-Kiskun megyében hova érdemes fordulni ilyen problémával?ki a legjobb?

Aki negatív válaszadók (hülye vagy hogy hiszel ilyenbe és stb) kíméljenek, előrébb nem leszek vele. köszönöm előre is a válaszokat.



2021. márc. 16. 10:44
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Még nem,nem mertem,félek hogy elrontok valamit és csak rosszabb lesz, főleg hogy pontosan ugyanazt meg nem tudtam beszerezni, pl fagyöngyöt,tölgyfa ágat, a másik 2 vel meg az a bajom hogy nem egyedül élek.. és nem akarom hogy lássa, meg nem is tűri meg az ilyent az élettársam. De meg kellene csinálni mert nem változik semmi,ugyanolyan rossz most mint akkor volt.majd írok ha megcsináltam valamelyiket.
2022. jan. 7. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!