Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van valami köze a költözésünkn...

Van valami köze a költözésünknek ehhez?

Figyelt kérdés

Sose voltam beteges fajta... de amiota elkoltoztunk, mindenfele bajom van... elkaptam a koronat, kronikus mandulagyulladasom van, magyaran folytkn visszajon, ezt elmondhatom meg egy betegsegrol, de azt inkabb nem irnam le, folyton faradt vagyok, volt egy piercing fertozesem is, egy honapnyi antibiotikummal...

Lehet hogy... van valami rossz energia a hazban? Kicsit elkezdtem parazni, mert szinte nincs egy het mostanaban, amig nincs semmi bajom... ez mind az utobbi 4 honapban tortent... vagy lehet erre valami teljesen logikus magyarazat?



2021. márc. 16. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Lehet hogy ahol alszol az nem tökéketes. Konnektor a fej közelében, router, vagy ehhez hasonlo elektroszmog forrás pl. egy mikrohullámú átjátszó antenna a közelben. Legyengítik az immunrendszert.
2021. márc. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Az, hogy elkapod a koronát, nem gáz. Bárki elkapja. Az a gond, ha a tünet súlyos.

A piercinged fertőzés forrása volt, illetve lesz.

Hogy begyulladt, az azt jelenti, hogy bacik jutottak be ott. És fognak is folyamatosan bejutni.

Hogy bejutottak, azt jelenti nem gyógyult be a seb.

Lehet fémallergiád is.

Én a helyedben:

1. kiszedném a piercinget.

2. fertőtlenítés, seb ellátása, kötözés

3. multivitamin és napi 3*1gramm c vitamin, 2*3000NE D vitamin, cink tabletta

4. probiotikumokkal helyreállítanám a legyengült bélflórám, ugyanis itt van az immunrendszered nyolcvan százaléka


Szerintem nem a hely. Hanem az immunrendszered nem képes legyengülve többfrontos harcot vívni.

Amit még tehetsz: sok vizet iszol, és nem gyújtasz rá.

2021. márc. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Utolso, mindegyiken tul vagyok, vagy csinalom epp amit mondtal...

Hulyeseg arra gondolnom persze, hogy valami nem oke a lakassal, csak eddig bika immunrendszerem volt, es most meg uton utfelen nyugom van...

Bar igaz hogy eleg stresszes is az eletem mostanaban... semmi sem megy jol igazan... nem turom jol ezt a mostani helyzetet se nagyon...

2021. márc. 16. 22:35
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos a test követi a lélek állapotát. A stresszt kell akkor már csak kezelned, örülök, hogy már alkalmaztad is a javításokat!
2021. márc. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az mondjuk egy dolog, de amiota eszemet tudom stresszelek, es az elmult 20 evben nem volt vele gond (migrenkent jelentkezett neha csak), ezert csodalkozok hogy amugy minden maradt a regiben, csak a lakas nem
2021. márc. 16. 22:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Ment üzenet, jó éjt.
2021. márc. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
LoL
2021. márc. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet ezós dolog is (és nem is), valami negatív energia legyengítte a szervezetedet, ezért kapsz el mindenféle betegséget, szervezeted védekező képessége csökkent. Fáradt vagy egyfolytában, szellemileg kimerült. Igen, lehet hogy egy negatív energia "kapaszkodott" rád, ami ezt okozza. De lehet, hogy nem, simán biológiai oka is lehet, túlhajszoltad magad, nem pihensz eleget, stressz... Én csak felvázoltam a dolog lehetséges ezotérikus oldalát.
2021. márc. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A tested állandóan üríteni akar ? Mi az oka hogy stresszelsz?

Étvágy??

2021. márc. 21. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!