Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szeretnék beszélgetni, barátko...

Szeretnék beszélgetni, barátkozni olyan emberekkel, akik értenek a valódi spiritualitáshoz?

Figyelt kérdés
Akik nem csak találgatnak, tapasztalattal rendelkező kedves emberek. Beleuntam a sok hazug emberbe... Valódi beszélgető társakat szeretnék akivel kölcsönösen tanulhatunk egymástól. Talán nagy kérés ez a mai világban?

2021. ápr. 6. 16:14
1 2
 1/18 Grimfox ***** válasza:
86%
Sajnos elég nagy kérés. Sok esetben kell kompromisszumot kötnöd. Még akkor is tanulhatsz pár dolgot, ha kompromisszumokat kell kötnöd.
2021. ápr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha 20 év tapasztalat elég akkor beszélgessünk...írj rám..
2021. ápr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Ezek a kulcsszavak nem túl bizalomgerjesztőek egy tapasztalt ezotérben jártas embernek ezt ugye tudod?Ahhoz neked is fel kell mutatnod valamit,hogy ne legyen egyoldalú..
2021. ápr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
"Beleuntam a sok hazug emberbe..." Saját belátásod szerint eddig miért a hazug emberekket vonzottad, te kis spirituális?
2021. ápr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hmm, az emberek sosem változnak... Meg is érdemlik a sorsukat. Én ki írtam valamit, és rögtön a sok unalomtól lelkileg nulla emberek támadható pontot kerestek. :)
2021. ápr. 6. 16:47
 6/18 Grimfox ***** válasza:
100%
Amúgy milyen témák érdekelnek? Ha azokat kiírod, lehet könnyebben találsz beszélgetőpartnert.
2021. ápr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

Kedves Kérdező!


Számodra ez a kérdés, hogyan barátkozhatnál valódi spirituális emberekkel, még nem időszerű. A tényleges és a vágyott énképed nem esik egybe. Az önismereteden még dolgoznod kell. Gyere vissza olyan 5-6 év múlva.


Abban, hogy megérdemlem a sorsomat, egyet értünk :) !


UI. A támadható pontjaidat nem az ún. "lelkileg nulla emberek" támadják, hanem a valóság egyszerűen csak rámutat a hibáidra. Ha ezt az infót nem tudod a magad hasznára fordítani, nem vagy spirituális.

2021. ápr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Biztosan érdekes lenne egy ilyen csoportot létrehozni, de láttam hogy egy-egy iskolán belül is olyan sokfélék az emberek, és olyan sok felesleges és néha hibàs információt öntenek egymásra, hogy az már megöli a fórumot.

Így, hogy sokféle ember ütköztetné a nézeteit, alig ellenörizhető tudásszinttel, mindenféle irányzatokból, elképzelni sem tudom hová vezetne.

2021. ápr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Grimfox ***** válasza:
100%

Láttam már ilyen próbálkozásokat, vettem is részt ilyen próbálkozásokban irl, és online is. Csak egy működött(és működik a mai napig is) közülük, de azt egy olyan ember hozta össze, aki kimagaslóan alkalmas volt rá, hogy egy baráti közösséget tartósan összetartson. Sajnos az illető már meghalt, de a csoport még a mai napig összegyűlik(vagy skypeon tartunk gyűlést, ha épp nem jó ötlet gyülekezni). Az érdekessége a dolognak, hogy az illető, aki létrehozta, és összetartotta a csoportot foglalkozott ugyan spirituális témákkal, de nem nevezhető szakértőnek, hozzáértőnek. Ha lett volna még 10 éve, bizonyos témákban azzá vált volna. A csoport többi tagja sem hozzáértő igazán. Emellett nagy volt a lemorzsolódás is. Volt, hogy 16 taggal gyűléseztünk. Most csak hat állandó tag van, néhány beugró, és rengeteg olyan, aki végleg lemorzsolódott. Csak azért nem hullott szét a csapat, mert kompromisszumokat kötöttünk, és mert az, aki összeszervezett minket értette a dolgát. Olyan szinten, hogy másfél évvel a halála után is még mindig működik a csoport.

Azt is érdemes tudni, hogy nincs két egyforma érdeklődésű ember a csoportban. Ha megfelelő rendszer szerint működik a társaság, akkor az, hogy mindenki mást tud, és más iránt érdeklődik előnnyé válik, nem széthúzó erővé.

2021. ápr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Kedves Grimfox, mi a megfelelő csoportdinamika a tartós és gyümölcsöző csoport létrehozása érdekében? Vázolnád nekem (akár priviben is), kérlek?
2021. ápr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!