Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A sátánizmus volna az valódi...

Aleania kérdése:

A sátánizmus volna az valódi vallás, amely a közösség mellett mágius tudást is gyakorol?

Figyelt kérdés

Nos, sziasztok!


Lassan 3 éve foglalkozom ezzel a témával, de sokáig úgy éreztem hogy a barátaimon kívül ez is csak egy vallás a többi közül. Semmi mást nem nyújt.


(habár a kereszténységnél azért stabilabb szerintem).

A SoE oldalát kezdetben nagyon hitelesnek találtam, de később a reptoidok és egyéb nyalánkságok miatt, kételkedni kezdtem benne.

Azon gondolkodtam, hogy egy új spirituális közösséget lehetne létrehozni a sátánizmuson belül, mikor rábukkantam egy nagyon hasonló oldalra!


[link]


Ez a cikk azt írja, hogy az itt leírt gyakorlat 24 napon belül megtanulható.

Ti mit gondoltok, érdemes kipróbálni? Az első gyakorlat után kicsit zsibbadást éreztem. Szerintetek?

Elég zárt közösségnek tűnik, de komolyabb veszekedést nem tapasztaltam.


Szkeptikusok válaszára most egyáltalán nem vagyok kíváncsi! Köszönöm!



2015. júl. 24. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Az egyetlen "hiteles" sátánizmus a LaVey-féle könyv első fele. Minden más címeres baromság, és/vagy polgárpukkasztás.
2015. júl. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem szabadna vallásosnak lenned, max hivőnek.

Sátán nem létezik álltalad hitt módon.

Kereszténységnél minden stabilabb.

Elkezdenek értelmes dolgokról beszélni aminek tényleg több köze van mágiának csúfolt fizikai dolgokhoz és emiatt kezdessz el kételkedni??? XD

Inkább egy új spirituális fejlődő oldalt hozz létre, mindnekinek aki fejlődni vágyik. Ne skatulyázd tudaltan vallásokba.

(Bár sátánizmus egyik legkevsébé negatív vallás s sok sok jó dologra tanít, míg sok, ennél sokkal "népszerübb" vallás csak romlást szolgálja.)

2015. júl. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Arragorn válasza:
youtubon vannak dokumentum filmek nézd meg őket
2015. júl. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!